2733
2734
عنوان

كسي بوده ك دعا ي محبت گرفته باشه

679 بازدید | 86 پست

دعا گرفته باشه شخصي باهاش خوب باشه عزيزبنظر بياد و اينا بعد ديده باشه اثرشو؟

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭

بله من گرفتم واسه مادر شوهرم مثه برج زهرمار بود الان دورم میگرده

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉

تروخدا هیچ مدل دعایی نگیرید ... خوب و بدش هر دو بددده

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
تروخدا هیچ مدل دعایی نگیرید ... خوب و بدش هر دو بددده

ببين دعايي بد نيست ك يكي و جادو كنيم مثلا دعا مينويسن ميذارن همراهشون تا عزيز بنظر بيان همين 

2738
بله من گرفتم درکنارشم همش امیدم ب خدابوده و همیشه نمازمیخونم و دعا میکنم ک همه چی رو براه باشه

من ميترسم نشه اين همه هزينه كنم يني اينكارو كنم؟دعاي محبت گرفتين؟

جدييييي منم براهمون ميخوام بگيرم

اره 😁 برو بگیر حتما ببین چجوری جلوش عزیزمیشی حتی از وقتی مادر شوهرم باهام خوب شدع شوهرمم مهربون تر شده 

میدونی یه مرحله هست بالاتر از تلاش کردن بهش میگن رها کردن، یه جایی تنها چاره ایی که برات میمونه رها کردنه.😉
بله من گرفتم درکنارشم همش امیدم ب خدابوده و همیشه نمازمیخونم و دعا میکنم ک همه چی رو براه باشه

من هركار ميكنم ب چشمش نميام خوب بوديم باهم ولي يمدته من و دشمنش ميبينه انگار چشم خورديم هركاري ميكنم درست نميشه

چه جالب 😀از کی گرفتین؟

یه کاربری بود تو نی نی سایت ایدی یه خانومیو بهم داد از اون گرفتم 

2706