2737
2734
عنوان

میشه بیایین ... از دست رفتارهای دختر ۴ ساله ام از غصه خوابم نمی بره ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1676 بازدید | 124 پست
واقعا بچه داری کردن بلد نیستم  گاهی میشینم فیلم های کوچیک تر بود رو نگاه می کنم دلم تنگ میش ...

یه روانشناس میگفت دستشویی رفتن رو انگیز شی کن مثلا بگو کی جیش داره هر کی زودتر بره برنده بعد خودت بدو برو طرف دستشوئی  اونم دنبالت میاد قبل خواب منظورمه

میشه از ته دلتون برام صلوات بفرستین یک سری انسان های وارسته ای هستند که رفتارهای خوب دارند اما اعتقاد دینی ندارند صفت پنهانی این افراد کفر است .

عزیز دلم شما یه مقدار حساس شدی.

چند سال دیگه هم دلت برای این روزها تنگ میشه.

سخت نگیر گلم

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا بچه داری کردن بلد نیستم  گاهی میشینم فیلم های کوچیک تر بود رو نگاه می کنم دلم تنگ میش ...

عزیزم شرایط کرونایی هم ما رو عصبی کرده هم بچه ها رو 

این دختر الان با همسنش بازی میکرد یا تو پارک میدوئید اینطور بهانه گیر میشد؟نه 

خب اقتضای سنشه... پسر منم4سالس خونمون همیشه پر وسیله و اسباب بازیه... ازشم‌ قایم نمیکنم.... فک کنم خودتم وسواسی... بیخیال بزار بچگیش رو بکنه

2738

یه چیز دیگه ک هست و شما با قایم کردن و کنترل کردن مدام بچه داری اونو حریص تر میکنی به اون کار....بچه عموم روزی ده دفعه کابینتارو میریخت بهم و...ولی کسی کاریش نداشت الان باورکن سمت کابینتا نمیره به هیچ وجه

بچه هست عزیزم چه توقعی داری . من امشب زنگ زدم به دختر خواهرم اونم چهارسالشه . گوشی رو برداشت گفت عه خاله تویی گوشی رو روی من قطع کرد   حالا من جونم براش میره ها دریغ از یه اخم .نمی دونم چرا اینقدر با من بد این بشر 

نگو خواهر نیم ساعت پیش بخاطر کارای پسرم نشستم اونقد گریه کردم پسر من 3/5هستش 

پسر منم همین .یعنی هیچ کاری رو با ارامش انجام نمیده 

غذا خوردن و دستشویی  و تی وی دیدن و بازی و خوابیدنش همه اما و اگر داره

عزیزم همینه دیگه بزار بازی کنه زیاد حساس نشو 

خودم یه ۷ سالشو دارم وسایلشو میریزه بازی میکنه 

میاد تو پذیرایی واتاق خودم خاله بازی دکتر بازی 

ولی بعدش اخر شب میگم جمع کن 

شما هم کم کم بهش یاد بده 

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎

جاری من دخترش وقتی سه سالش بود ریخت و پاش کرد دوبار تذکر داد سری سوم دستهای دخترش رو بست انداخت تو حموم برق رو خاموش کرد یه نصف روز 😑😑😑😑😑😑میخوایی این روش رو امتحان کن🥴🥴🥴🥴🥴🥴