2733
2734
عنوان

میشه بیایین ... از دست رفتارهای دختر ۴ ساله ام از غصه خوابم نمی بره ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1676 بازدید | 124 پست

قبل خواب جرئت نکردم ببرمش دستشویی 

میدونستم بیدارش کنم گریه و زاری راه میندازه 

بلند شدم یه پوشک ببندم به پاش که حداقل چیزی خیس نشه که قبل من دستشویی کرد 

اعصابم به هم ریخت دیگه خواب از سرم پرید

عزیزم سخت نگیر من یه پسر چهار سال و نیم ویه پسر نزدیک به سه سال دارم باور نمیکنی تو خونه چیکارا میکنن من خودمم به مرتب بودن خونه حساسم ولی چون بیرون رفتن ندارن و همش خونه ایم و جایی واسه تخلیه انرژی و کنحکاوی ندارن باید یه مقدار بیخیال بشی بذار قشنگ بریزه و بازی کنه بعدش که خسته شد یادش بده با هم خونه رو مرتب کنین اینطوری به نظرم خیلی بهتره قابلمه های من تمام سبدام، سشوار، دمپایی رو فرشیام حتی صندلای مجلسیم همه دست اوناست ولی خب میذارم بازیشونو بکنن بعد جمع میکنن میبرن میذارن سر جاشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دختر منم روزی هزار بار کمدشو زیر ورو میکنه 😄😄

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
2740
جدی  آخه من این همه بچه میبینم این کارها رو نمی کنه

عزیزم دختره ولباس عوض کردناش دخترمنم چهارسالشع خیلیم مغروره اصلاانگارگوش نداره،من وششوهرم بهش میخندیم تازه لباسای منم میپوشه بعضی شباهم جیش میکنه مثلاماهی ی بآر.من خودم تاکلاس اول شب ادراری داشتم،بیخیال

بازهم بهش یاد بده تو کار خودتو بکن 

با بازی وتشویق وجایزه واین حرفا 

کم کم باهات هم کاری میکنه 

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
من چی بگم که دختر سه سال و نیمم به قول خودش پا لالا میکنه یعنی باید رو پام بخوابه اصلا قاشق نمیگیره ...

پسر منم الان 3/5هستش رو پا میخوابه من غذا میدم

خدایا یاورم باش☝☝☝