2733
2739
عنوان

زندگی در جنوب تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 5371 بازدید | 132 پست

سلام عزیزم

برای خودت سخت نگیر و با دید خوب بهش نگاه کن تا زوتر عادت کنی و اذیت نشی انشاءالله که زندگیتون پا گرفت بتونین هرجایی که دوست داری برید

البته من خودم سمت فلاح زندگی میکنم و راضی هم هستم 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

فلاح درسته شلوغه اما سعی کن با همسایه هاش زیاد دم خور نشی منم امامزاده حسن میشینم گلم

میشه ی صلوات برای پسرم بفرستین ممنون میشم ایشالا خدا حاجت شماهارو هم بده الهی آمین🤲😊😊🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان باتوجه به اوضاع جامعه جنوب و شرق و سمال ...زیاد فرقی ندارت راستش سلیقه ای هست ما به اشنای پولدا ...

ما خودمون دوتا خونه سمت شمال داریم

که حتی خالیه و پدرم اجاره هم نداده

ولی خودمون سمت پیروزیایم چونکه ما هم عادت داریم

میخوام بگم فامیلتون دروغ نمیگه واقعا همچین چیزی هست

2728

از من به تو نصیحت تا عروسی نکردید بگردید یه جای بهتر پیدا کنید منم بعد ازدواجم اومدم حاشیه ی تهزان به خاطر همسرم انقدر غر زدم هم اون بنده خدارو خسته کردم هم خودمو اذیت میشی چون اینجورجاها بزرگ نشدی

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده
خودمون تقریبا تهرانپارس

عزیزم 

زندگی هنر برخورد منطقی با واقعیت های دشواره 

درسته دوست نداری 

ولی سعی کن تو همون منطقه یه خونه ی تر و تمیز اجاره کنیتو اون محدوده ی شرایطی که داری بهترینو انتخاب کنی

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بنظرم آدم هر جا باشه عادت میکنه..من خودم وقتی بخاطر شغل شوهرت ودسترسی مجبور شدم بیام این محله ک زندگی میکنم سختم بود خیلی..الان پاسدارگمنام هستم ولی محله بچگیم کیانشهره بیشتر اونجا رو دوست دارم 

از هیچی ب اندازه ی ادعای ادمای روشن فکر بدم نمیاد.. عقایدتو واسه خودت نگه دار   لطفا ریپلای نکن مرسی
فلاح درسته شلوغه اما سعی کن با همسایه هاش زیاد دم خور نشی منم امامزاده حسن میشینم گلم

وااای اره اونجا زیاد اومدم قیمتا مناسبتره ولی فرهنگشون دوراز جون شما افتضاحه

2738
یافت آباد همسرمه منم مرکز شهرم سمت جمهوری

پس واسه همسرتون اونجا بهتره، واسه شما فک نکنم فرقی داشته باشه

یه خوبی داره اینه که همسرتون تایم کمتری تو ترافیک و مسیره زودتر بر میگرده خونه

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

معضلش چیە ؟

خونە کوچیک باشە ولی دل شوهرت همراهت باشە مهمە

نە کە تو بهترین کاخ و بهترین جا زندگی کنی ولی روزی صدبار پشیمون شی از انتخاب و عشقت

نداشتن تنها راه از دست ندادنه ...⁦☘️⁩
وااای اره اونجا زیاد اومدم قیمتا مناسبتره ولی فرهنگشون دوراز جون شما افتضاحه

درسته حرفتو قبول دارم کاملا باید سعی کنی فقط درگیر خودتو و همسرت باشی سر سنگین منم از اول دوست نداشتم بیام امامزاده حسن اما همسرم شرایطشو نداشت اومدیم اینجا ولی خب درکل عادت میکنی 

میشه ی صلوات برای پسرم بفرستین ممنون میشم ایشالا خدا حاجت شماهارو هم بده الهی آمین🤲😊😊🌹
فقط با همین حرفا خودمو آروم میکنم

اذیت میشی یکم دوران عقدتو طولاتی کن دست رو دستش بزار به خاطر خودتم که شده جای خوب زندگی کن

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده
ما خودمون دوتا خونه سمت شمال داریم که حتی خالیه و پدرم اجاره هم نداده ولی خودمون سمت پیروزیایم چون ...

واقعا؟؟؟

باور پذیر نیست

وقتی اجاره هم ندادید 

بابا برید بالا هوا بخورید حداقل

می تونم بپرسم کدوم محدوده ست؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706