2737
2739
عنوان

بچم شامپو فرش خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 1028 بازدید | 65 پست
ببر دکتر دختر  اومدی میگی خورد خوابید؟لااقل ابی شیری چیزی بده

انقد كلافه ي خواب بود كه همش گريه ميكرد شيرم نخورد خيلي لجبازه

يه ديقه با باباش تنهاش گذاشتم

روزی چنان دری به روت باز میشه که بخاطر همه درهایی که به روت بسته شدن خداتو شکر میکنی
شما کجا بودی؟؟؟ حواستونو بیشتر جمع کنید بهش شیر زیاد بده

انقد كلافه ي خواب بود كه همش گريه ميكرد شيرم نخورد خيلي لجبازه

يه ديقه با باباش تنهاش گذاشتم

روزی چنان دری به روت باز میشه که بخاطر همه درهایی که به روت بسته شدن خداتو شکر میکنی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اخه از كرونا شديد ميترسم  احساس ميكنم فقط مزه كرده

اگه فقط مزه کرده باشه بهش شیر و اب بدی خوب میشه ولی اگه خورده باشه ازش براش خطرناکه

احتمال ۹۹ درصد بیرون روی میگری امشب

خسته ام خسته تر از انکه بگویم چه شده
2731
2738
انقد كلافه ي خواب بود كه همش گريه ميكرد شيرم نخورد خيلي لجبازه يه ديقه با باباش تنهاش گذاشتم

عزیزم زنگ بزن اورزانس ببین چی میگن 

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
والا داشت تو دهنش مزه مزه ميكرد

خانمی من الان رفتم برات توی نت خوندم شما فقط آلان دقیق چک کن تنگی نفس خدانکرده نداشته باشه ... نوشته اصلا آب یا شیر ندین تازه بدتر میشه 

اگه فقط مزه کرده باشه بهش شیر و اب بدی خوب میشه ولی اگه خورده باشه ازش براش خطرناکه احتمال ۹۹ درصد ...

اين رفلاكس داره يه چيزي تلخ باشه درجا بالا مياره احتمال ميدم مزه كرده باشه

خانمی من الان رفتم برات توی نت خوندم شما فقط آلان دقیق چک کن تنگی نفس خدانکرده نداشته باشه ... نوشته ...

واي همش تقصير شوهرمه يه ديقه سپردم بهش 

خب بیدارش کن شیر بخوره که مواد از بدنش دفع بشه😐😐😐😐

بيدار شه ديوونه ميشه بازم تلاشمو ميكنم

2706