2726
عنوان

بچم شامپو فرش خورده

996 بازدید | 65 پست

سلام مامانا دختر١٥ ماهم رفته از كابينت شامپو فرش برداشته 

بازش كرده بود دهنشو كه بو كردم بوي شامپو فرش ميداد الانم گرفته خوابيده ،حالا چيكار كنم؟

روزی چنان دری به روت باز میشه که بخاطر همه درهایی که به روت بسته شدن خداتو شکر میکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببرش دکتر 

ب معدش اسیب نزنع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

سریع بهش شیر بده و ببرش بیمارستان شامپو فرش به معدش اسیب میزنه 

من خودم تو بچگی مواد شویننده خوردم دکتر نبردنم بالا اوردم خیلی الان معدم خیلی مشکل داره ببر بچتو دکتر

خسته ام خسته تر از انکه بگویم چه شده
سریع بهش شیر بده و ببرش بیمارستان شامپو فرش به معدش اسیب میزنه  من خودم تو بچگی مواد شوی ...

اخه از كرونا شديد ميترسم 

احساس ميكنم فقط مزه كرده

روزی چنان دری به روت باز میشه که بخاطر همه درهایی که به روت بسته شدن خداتو شکر میکنی
2706