2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ردش کن هرروز با عشقت چش تو چش میشی زندگی برات جهنم میشه 

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

این خانواده چشمشون شمارو گرفته که میخوان حتما وصلتی داشته باشن.اگه امکانشو داری به یه شکلی به عشقت بفهمون که اونو میخوای.اگه اومد ک بهتر اگه نیومد...

ولی اگه برادر بزرگو قبول کنی چشمت همیشه دنبال عشقته و زندگیت هرچقدرم مرفه باشه بازم خوشبخت نخواهی بود

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
۱۹سالمه

همسنیم  منم یکیو دوس داشتم...ولی برای داداشش اومدن خواستگاری...دقیقا مثه تو ولی جواب منفی دادم ...بااینکه میدونستم هیچوقت برای اون نمیان خواستگاریم با وجود این جواب منفی ...خیلی سخته

⇆ㅤㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤㅤㅤ↻ 9:39 ●━━━━━━──

عزیزم ، استرس نکش، بلاخره یکی از فامیلای عشقت میگیرتت، 😊 شوخی کردم به نظرم اگر طرفت، شما رو عشقش میدونست، همه به همه اطلاع داده بود، هم اومده بود خواستگاریت، به سن و سالم نگاه نمی کرد، مثل اکثر نی نی سایتی ها که شوهرشون تازه رفته سربازی و دو تا بچه دارن🤪

2706