2733
2739
عنوان

امشب زنعموی سابقم رو دیدم😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2170 بازدید | 95 پست
طلاق ادمو جوون میکنه ماهم ی همسایه مطلقه داریم اینقدر نااازه

از اول خوشگل و شیک بود ولی ۱۰۰۰ برابر شده بود 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طلاق ادمو جوون میکنه ماهم ی همسایه مطلقه داریم اینقدر نااازه

طلاق از آدم بد اره ولی طلاق از کسی ک دوسش داری یا خیانت دیدی نه

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2731
این دفعه اول نبودی💃💃💃😂😂😂

مگ قرار اول باشم😂🤦‍♀️

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
عموم معتاد شد 

ازدواج کرد دوباره؟

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
2738
میشه بگی چه کارایی برا خودش کرده بود؟؟

کار خاصی نکرده بود بینیش ک با عموم هم بود عمل کرده بود ولی پوستش بهتر شده بود خیلی بهتر 

انگار ابروهاشو میکرو کرده بود و یه آرایش بی نهایت زیبا 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
مگ قرار اول باشم😂🤦‍♀️

خداییش چطور همیشه توتاپیکا اولی

من خودم سرعت عملم سریع ولی توباز اول بودی

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
خداییش چطور همیشه توتاپیکا اولی من خودم سرعت عملم سریع ولی توباز اول بودی

نمیدونم خودمم باور کن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706