2737
2734
عنوان

داروی امام کاظم

| مشاهده متن کامل بحث + 4003 بازدید | 333 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وزارت بهداشت چرا خودش داروهای بهداشت جهانی رو گرفت و رو مردم آزمایش کرد و خیلی رو کشت؟؟؟؟؟؟ مردم چی ...

بحث طب سنتی نیست طب سنتی هم ردش کرده 4 تا دارد طب سنتی وارد بازار شده میتونید از اونا استفاده‌ کنید

2731
من دکتر نیستم و دکترا این دارو قبول ندارن

دکترا؟؟کدوم دکترا؟؟؟همی الان چند نفر فقط همینجا گفتن خوبه وخوردن و در کل جبهه گیری علیه طب سنتی زیاد میشه چون نون خیلی ها رو میبره گرچه منکر سوءاستفاده از طب سنتی توسط یه عده هم نمیشم اما اصلش خوبه وهمین طور اصل طب نوین وریشه هر دو یکیه

#نه_به_فمینیسم
بحث طب سنتی نیست دکترای طب سنتی هم قبولش ندارن

کی گفته

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
2738
شمایی که میگید خوردیم و داریم میخوریم هیچ دارویی حتی دارو طب سنتی حتی دمنوش ها نباید بدون تجویز پزشک ...

اره دمنوشم بستگی ب بدن و مزاج فرد داره ممکنه اون دمنوش با بدن یکی سازگار باشه ولی بدن فرد دیگه نه

انتی ناتالیسم(ضدتولید مثل)زندگی زیباست شیرینه بی بچههههه .
2706