2733
2734
عنوان

داروی امام کاظم

| مشاهده متن کامل بحث + 4003 بازدید | 333 پست
دکترا؟؟کدوم دکترا؟؟؟همی الان چند نفر فقط همینجا گفتن خوبه وخوردن و در کل جبهه گیری علیه طب سنتی زیاد ...

دکترای طب سنتی گفتن کسایی که علم شو دارن 4 5 دارو طب سنتی برای کرونا وارد بازار شده میتونید از اونا استفاده‌ کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرخالم دیابت داشت کرونا گرفت اصلا بیمارستان هم نرفت دو هفته داروی امام کاظم ع خورد و خوب شد.

ای خواهر ما هرچی میگیم قبول نمیکنن..ما که مصرف میکنیم..این دوستان هم دوس دارن با جونشون بازی کنن

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
2728

وزارت بهداشتی که شما میگید اگه خیلی حالیش بود جلوی تولدهای زودتر از موعد به خاطر یک تاریخ لاکچری رو میگرفت،خدا میدونه چند تا بچه زودتر از موعد متولد شدن و الان مشکل تنفسی دارن،واقعا که مایه تاسفه

خسته ام مثل زمانی که نیستی ، آه که تو همیشه همانی که نیستی...
نه همه ی مردم من خوردم میخواستم بمیرم بهش حساسیت داشتم نه تنها خوبم نکرد بلکه بستریم شدم 

اره ممکنه واس کسی مثل سم باشه نباید. تبلیغ بشه

انتی ناتالیسم(ضدتولید مثل)زندگی زیباست شیرینه بی بچههههه .
2740
نه همه ی مردم من خوردم میخواستم بمیرم بهش حساسیت داشتم نه تنها خوبم نکرد بلکه بستریم شدم 

مگه چجوری خوردیش

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘

منم طب سنتی رو بیشتر قبول دارم

با رانیتیدین معلوم نیس چقد آدم سرطان معده گرفتن

از وقتی ک نمک ایران عوض شد کم کاریو پرکاری تیروئید فراوون شد

من ک میگم خیلی خیانتها کردن و ما بیخبریم

وزارت بهداشتی که شما میگید اگه خیلی حالیش بود جلوی تولدهای زودتر از موعد به خاطر یک تاریخ لاکچری رو ...

خب کروناهم وجود نداره چون وزارت بهداشت مدام تاکید میکنه ک بیرون نرید

انتی ناتالیسم(ضدتولید مثل)زندگی زیباست شیرینه بی بچههههه .
چیا هستند اسم ببرید 

تو اينترنت هست من تو برنامه طبیب شنیدم دقیق نمیدم برید تو پیج دکتر یار قلی متخصص طب سنتی هستم اونجا شاید اسمش باشه ولی خودسرانه خواهشا مصرف نکنید برید پیش دکتر طب سنتی

منم بسنتی رو بیتر قبول دارم با رانیتیدین معلوم نیس چقد آدم سرطان معده گرفتن از وقتی ک نمک ایران ...

بله عزیزم خیانت لیبرال ها تمومی نداره چه تو بخش غذا و دارو چه ترور دانشمندان خدا ریششونو بکنه

2706