2737
2739
عنوان

خاطره ترسناک😱😱😱😱

1818 بازدید | 79 پست

خالم اینا ی خونه ویلایی خیلی بزرگ داشتن که حیاطش مث باغ بود تو ی محله قدیمی..خونه واسه عموی شوهرخالم بوده ک خیلی سال پیش از یهودیا خریده (شوهرخالم خودش سن بالا بود و فوت شده) وقتی عموش فوت میکنه خونه به شوهرخالم میرسه چون وارث نداشته

خلاصه منو بچه های فامیل همیشه عادت داشتیم عید و تابستون بریم خونه خالم تا اینک دگ شوهرخالم فوت شد و خالم اونجا تنها شد و تصمیم گرفت بفروشه

۱۷-۱۸ سالم بود اخرای اسفند با بچه های فامیل رفتیم خونه باغ و همیشه عادتمون بود همدیگه رو میترسوندیم

تااونموقع ما هیچ چیز ترسناکی نه دیده بودیم و نه شنیده بودیم و نه حس کرده بودیم

ساعت ۱۱ ۱۲ شب بود ۷ نفر بودیم نشسته بودیم تو حیاط و گفتیم قایم موشک بازی کنیم پسرداییم چشم گذاشت و همه قایم شدیم

یهو دخترخالم از تهه حیاط گفت من بازی نمیکنم کیوان جر میزنه

همه اومدیم بیرون و کیوانو دیدیم ک ارنجشو زده ب دیوار و میگه چی میگی

دخترخالم گفت الان مگ تو انباری نبودی

من قبل پشت بشکه نشسته بودم و قایم شده بودم کیوانو دیدم که سرشو روبه دیوار کرده بود و داشت میشمرد

گفتم ن والا اینجا بود

هممون بدجور ترسیدیم و این داستان دیگه ادامه داشت...

❤پُشتِ من خدا بوده همیشه❤

کیوان دروغ گفته انقد بزرگش نکنین😁😁

از 13سالگی طلاق پدرومادرم و دچار افسردگی و بیماری دو قطبی 16 سالگی یه خودکشی ناموفق داشتم از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم،2سال بیمارستان روانی بستری شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،بدنم پراز جای تیغ بود و گل مصرف میکردم ولی الان من 22 ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم اره من تونستم، اینارو گفتم ک اوله راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب چیزایی ک میخوام میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛مربی زومبا، تتو کار و ناخن کارم هستم😎😁باهم مهربون باشیم، هیچ کس از فردای خودش خبر نداره💛افسرده ها بیمار نیستن فقط دنیارو بیشتراز بقیه فهمیدن! من از اون آدماییم ک مینویسم ن اینکه نویسنده باشم، مینویسم، حرفامو مینویسم اما یه سری چیزارو نمیشه نوشت مثل یه چیزی بین بغض و اشک ک تو میبینی ولی بقیه نباید ببیننش💛

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
😂😂 کل حسم پرید

😂😂😂💛

از 13سالگی طلاق پدرومادرم و دچار افسردگی و بیماری دو قطبی 16 سالگی یه خودکشی ناموفق داشتم از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم،2سال بیمارستان روانی بستری شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،بدنم پراز جای تیغ بود و گل مصرف میکردم ولی الان من 22 ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم اره من تونستم، اینارو گفتم ک اوله راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب چیزایی ک میخوام میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛مربی زومبا، تتو کار و ناخن کارم هستم😎😁باهم مهربون باشیم، هیچ کس از فردای خودش خبر نداره💛افسرده ها بیمار نیستن فقط دنیارو بیشتراز بقیه فهمیدن! من از اون آدماییم ک مینویسم ن اینکه نویسنده باشم، مینویسم، حرفامو مینویسم اما یه سری چیزارو نمیشه نوشت مثل یه چیزی بین بغض و اشک ک تو میبینی ولی بقیه نباید ببیننش💛

عید شد و چندروز اولش گذشت و بعد دوباره همه اونجا جمع شدیم شبا صدای راه رفتن میومد صدایی مث کسی ک انگار گلوشو گرفتن اونطوری ب حال خفگی میومد

کف پامون شبا انگار سوزن میزدن

ی شب با دخترداییم خواستیم بریم دسشویی تو حیاط کنار دیوار دسشویی ی درخت گردو بود یکی قدبلللللللللللند لباس سفید با موهای بلند کنار درخت وایساده بود و صورتش مشخص نبود

2738

صب ک شد همه جمع کردیم رفتیم خونمون خالمم بردیم خونه ما و بعد از ۲روز خالم گفت برم سند رو بیارم و ب بنگاه بگم خونه رو میخوام بفروشم

بابام بردش و خالم فرستاده بودش و گفته بود خودم با اژانس برمیگردم

غروب شد خالم نیومد هرچی زنگ زدیم جواب نداد رفتیم خونش دیدیم با لباس بیرون تو هال افتاده و چونه ش کبوده زنگ زدیم امبولانس و بعد خالم گفت خواستم بیام بیرون انگار یکی محکم پامو گرفته و بادهن کوبیدم زمین و از شدت درد بیهوش شده بود

بسم الله بسم الله😐

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
غروب شد خالم نیومد هرچی زنگ زدیم جواب نداد رفتیم خونش دیدیم با لباس بیرون تو هال افتاده و چونه ش کبو ...

وااای🤐😨😨

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2706