2737
2734
عنوان

چقدر این نسل جدید دهه هشتاد و اواخر هفتاد آگاه شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 87 پست

دو گروه هستن یک عده باهوش و فعال و اگاه یک عده هم همش پی حوسرانی مخصوصا بامردهای سن بالا و متاهل امیدوارم اون گروه اول بتونن هم دوره ای هایی که خطا میرن اگاه کنن

دی شیخ باچراغ همی گشت گرد شب / که از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست . گفتند یافت می نشود جسته ایم ما/ گفت انکه یافت می نشود آنم ارزوست 

اره دیگه علم پیشرفت کرده جامعه داره عوض میشه

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من يك دهه هفتادى ام بگو ببينم اكسپلور چيست؟🤔😕

تو اینستا یه قسمتی که خودش پست بهت معرفی میکنه

اگر با اسم کاربریم مشکل دارید صدام بزنید لامبورگینی یا مازراتی..قول میدم ناراحت نشم [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2728

خیلی به دهه هفتادی ها و دهه هشتادیای این نسل امیدوارم، واقعا بیشتر از سنشون میفهمن 

لطفا اینقدر نگید چرا تو سایت زنونه عضو شدی باور کنید بحثای زنونه شما هیچ جذابیتی برا من نداره اینجا عضو شدم تا فارغ از جنسیت و صرفا به عنوان یه هم نوع در مورد یه سری مشکلاتی که تو زندگیم دارم ازتون نظر بخوام، ممنون که درک می کنید🌹
2738
پس منم که صف کشیدم تک مطبای زیبایی؟ به نظرم نسل جدید بیشتر تحت تاثیر معیارهای دروغین زیبایی که مدیا ...

نمیدونم تا حالا نرفتم مطبای زیبایی بدونم چه سنی اونجاست ولی داف شدن از زمان اینا مد نشد

اگر با اسم کاربریم مشکل دارید صدام بزنید لامبورگینی یا مازراتی..قول میدم ناراحت نشم [smiley]s/sm80.gif[/smiley]

من دهه هفتادی هستم یادش بخیر زمان ما تازه استایل مدل مهمونی مد شده بود با اینک فشارم روومون بود ولی بازم سبکی ک دوست داشتیم زندگی کردیم  دهه هشتادیا خیلی بهتر دیگ کسی هم بهشون گیر نمیده ار الان تیپ میزنند رنگ میکنند ...

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
همشون دهه هشتادن؟بنظرم بيشتر٦٠ و هفتادن بزرگترين دهه هشتادي الان٢٠سالشه تازه

خب من با ی فرد متولد ۷۹ سااها زندگی کردم با ی فرد متولد ۷۸ هم که خواهرشوهرمه هم همینطور ۷ ساله شناخت دارم و تو اقوام تا دلت بخواد دهه ۸۰ و اواخر ۷۰ هست دهه شصتی ها هم که خب همدوره م میشناسم..مقایسه که میکنم به این نتیجه میرسم.مسلما ما با سیبیل پشت لب و موهای دسنامون که تازه دست میکشیدیم صافشونم میکردیم دنبال تزریق و عمل و ژل و اینا نبودیم😑😂😂هیچ چیز مطلق نبست ولی خب من تظر شخصیمو میدم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
عزیزم اصلا نمیشه تعمیم داد توشون هم باادب و باشخصیت هست هم بی ادب و گستاخ

هیچ چیزی رو نمیشه به همه تعمیم داد

خب من با ی فرد متولد ۷۹ سااها زندگی کردم با ی فرد متولد ۷۸ هم که خواهرشوهرمه هم همینطور ۷ ساله شناخت ...

من خیلی از شما خوشم میاد😊❤

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2706