2733
2734
عنوان

چقدر این نسل جدید دهه هشتاد و اواخر هفتاد آگاه شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظر من هر چی پیش میره ایران دچار بی فرهنگی میشه یه نمونه ش دهه هشتادی هایی که با تقلید از فرهنگ غرب با رلاشون رابطه داشتن. بزار 10 سال دیگه بگذره اونوقت میشه فهمید کیا عاقل تر و فهمیده تر بودن نه الان

من یه منتظرم... منتظر حل شدن مشکلم. خدایا خسته ام از صدا زدن های بی جواب. نذار رو به تباهی برم. 12 سال گذشت و من همچنان منتظر. خدایا رحمتتو ازم دریغ نکن.به دلم افتاده این روزا حاجت روا میشم.  خدا جونم دلم مثل سیر و سرکه می جوشه کمکم کن .میشه لطفا برای حل شدن مشکلم صلوات بفرستین؟هر کی واسم دعا کنه الهی که حاجت روا شه.
بیا وسط  ا عهنگ بعدی  ای ای ای اوف اوف اوف اوف  ای ای ای اوف اوف اوف بعدی  ...

وای من همه اینارو میخونم خودم بلدم نیستم 😂😂😂😂😂😂

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2738
اره دقیقا من طلاق گرفتم انقد شوهرم بد بود ،بعد دختر فامیلشون متولد ۸۱ رفت زنش شد ،چقدم افتخار میکرد ...

خاک برسر خودش و پدر مادر بی فرهنگش

دی شیخ باچراغ همی گشت گرد شب / که از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست . گفتند یافت می نشود جسته ایم ما/ گفت انکه یافت می نشود آنم ارزوست 
بی فرهنگم رد کردن ،مادر دختره انقد رو پروفایلاش قربون صدقه داماده رفته بود من اصلا هنگ بودم😂

ازقدیم گفتن خلایق هرچه لایق ایناهم لیاقتشون همین بوده 

دی شیخ باچراغ همی گشت گرد شب / که از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست . گفتند یافت می نشود جسته ایم ما/ گفت انکه یافت می نشود آنم ارزوست