2733
2739
عنوان

بیایید از عجایب نی نی سایت بگیم!

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 67 پست
شوهرش عجیب نیست . عجیب ایشون و امثال ایشونن که اینقدر سبک مغز هستن که هرچیزززززززی رو میارن توی جای ...

این چیزا رو که دیگه نمیشه پنهان کرد همه راجع بشون اطلاعات دارن با وجود ماهواره و اینستا و تلگرام و...سبک مغز کسیه که هنوز این چیزا رو متوجه نشده

خدایا خیلی شکرت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه چیزی تو اینجا متوجه شدم اونم اینه که برای این که حرف خودشونو به کرسی بنشونن به هزاران در و دیوار میزنن و از دهن این و اون حرف میزنن که اینجوریه اونجوریه ..اخرشم اگر کم بیارن میگن ما هم شنیدیم دیگه

😍😍😍
2728
2738

اینکه مثلا تاپیک میزنی چه جوری موهامو لخت کنم کلی ادم میان خداروشکر میکنن که موهاشون ذاتن لخته

یا یه تاپیک میزنی یکی یهو اون وسط به جای اینکه خودش تاپیک بزنه میگه امروز فلان شدم بصار شدم یعنی باردارم؟

من به هر چی بخوام میرسم💚

حس ششمی ها👀

اونایی که برای چیپ ترین مسايلم قسم میدن بیا تایپیکم🤨

اونایی که زورشون میاد سرچ کنن میان میگن اینو ترجمه کنید اونو ترجمه کنید👀

اونایی که بیست و چهاری توی حلق خانواده شوهرشونن گیس و گیس کشی دارن میگی خب نرو بازم فرداش نهار اونجان🤭

عزيزاي نوجوان كه ميان ايستگامون ميكنن😂

دسته عجبيب برام اون تازه عروسايين كه مهر عقدشون هنوز خيسه شونصدتا تايپيك دارن چطور شوهرم فقط مال من باشع؟ چطور مادرشوهرم رو فلان كنم؟ چطوري جاريامو بهمان كنم؟بهم تيكه ياد بدين!! عزيرم بزار برسي بعد شروع كن🙄

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
همه هم نچرال بیوتی.دیگه نهایتا مماک عملین.وگرنه لب و گونه و قلمبه وسلمبه هاشونم طبیعیه.

قداشونم همه ۱۷۰ب بالا 

چهره واقعی آدما وقتی مشخص میشه که دیگه منفعتی براشون نداری::❤❤
2706