2726
عنوان

بیایید از عجایب نی نی سایت بگیم!

874 بازدید | 67 پست

عجیب ترین چیزایی که اینجا دیدید چی بوده؟

حالا تاپیک ، کامنت ، طرز فکر ، رسم و رسوم ، خلاصه هر چیزی میتونه باشه!

من بیشتر به خاطر همین عجایبه که این سایت برام جالبه!😅

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

عجیب ترینا 9 9 99 بودن که بدون هیچ تلاشی میخواستن به آرزوهاشون برسن!! 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛

سیر☺💔😐

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

همه جاریهاشون بدن 

همه از شوهر و کل خاندان شوهر سرن

هییییییچ کدوم تو کرونا بیرون نرفتن و نمیرن! 

تو بعضی تاپیکها همه لاکچری و پولدار 

یهو همونا تو بعصی تاپیک ها همه بی پول و محتاج پول نیم کیلو خیار شور 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

همین دیروز یه کاربر اینقد حرفایی زد باورم نمیشد آدم اینقد سنگدل باشه .عکس هم گرفتم از کامنتش.نمیدونم چطور بزارم......همینجوری آب شدم....

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
دو سه ساعت پیش یه مادر بچه پوشکی شو زده بود میگفت اونقدر زدم رو دست بچه بخاطر اینکه فکر می‌کرد بچه ب ...

حال منم بد کردی وای

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
دو سه ساعت پیش یه مادر بچه پوشکی شو زده بود میگفت اونقدر زدم رو دست بچه بخاطر اینکه فکر می‌کرد بچه ب ...

همین طرز فکرا راجع به بکارت از عجیب ترین و مزخرف ترین چیزایی بوده که تو زندگیم دیدم!

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

یه خانمی گفت چن ساله ازدواج کردیم تویه خونه ایم برادرشوهرام ندیدم یه مردی سلام شوهرم کرده گفتم کیه گفته داداشمه  خیلی تعجب کردم گفت دورهمی داریم فقط زنا یه خونه مردا یه خونه همونمیبینیم

منتظر روزای بهترم ✌

تنها چیز عجیبی که دیدم اینه که خانواده شوهر به خودشون اجازه میدن با عروس هر جور دوست دارن رفتار کنن و عروسم هیچی برای دفاع از خودش نمیکنه 

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘
اینکه همیشه سر خوردن حلیم با نمک یا شکر دعواست البته حلیم همیشه با نمک میچسبه با قیمه.مشهدی ها میدو ...

سینکی ها رو بگو 

2706