2733
2734
عنوان

بیشعور ترین آدمی که دیدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 118 پست
یه همکار داشتم اسمش مهدیه بود واقعا بیشعور بود به معنای واقعی بیشعور بود اصلا یه چیزی میگم یه چیزی م ...

چیکار میکرد

دست‌هایم را در باغچه می‌کارم، سبز خواهم شد می‌دانم، می‌دانم، می‌دانم و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت.🕊🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی کلی بود. حداقل بگو مثلا ۲۰ نفر😄

منظورشون از ق.ش چیه من نفهمیدم

دست‌هایم را در باغچه می‌کارم، سبز خواهم شد می‌دانم، می‌دانم، می‌دانم و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت.🕊🌱
چیکار میکرد

بگو چکار نمیکرد بدترین بدجنس بازی ها رو درمیاورد دزدی میکرد ازم زیرآبمو میزد غیبتمو میکرد آخرش فهمیدن با صاب کار بلهههههه رابطه دارن و به این خاطره که میتازونه

2731
بدون اغراق مادر همسرم  خودش رو میزنه کوچه علی چپ روزی چند بار تماس تصویری میگیره از همه چی زند ...

چرا واسه خودت عزیزم😅😅 واسه اون کن . 

من و خانوادمو می‌پرستید.....یه دختر گرفت ۷سال از خودش بزرگتر........یه جوری تو مشتشه از روزیکه ک گرف ...

ای بابا، ایشالا عقلش سرجاش بیاد 

بگو چکار نمیکرد بدترین بدجنس بازی ها رو درمیاورد دزدی میکرد ازم زیرآبمو میزد غیبتمو میکرد آخرش فهمید ...

وای چه بیشوریی😣😣 امیدوارم از دستش خلاص شده باشی

تصمیمات اشتباهی که برای خودم گرفتمو زندگیم رو تباه کردم...

میتونی از نو درست کنی😘

اخه بریدم دیگه احساس میکنم بس که همرو اذیت میکنه پروندش پیش خدا هم گم شده، هیچش نی، 64 سال هم سن دا ...

من تاحالا آدم عوضی ندیدم آرامش داشته باشه😕 

منظورشون از ق.ش چیه من نفهمیدم

قوم شوهر😁

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄