2733
2739
عنوان

امروز نمیدونم چرا یاد جاریم میفتم 🤠😹

| مشاهده متن کامل بحث + 3449 بازدید | 239 پست
مدلش اینه؟

کلی دارم میگم، اینجا همه فکر میکنن جاریشون سیاست داره خودشون ندارن!

چرا تو هر رفتار و گفتاری دنبال سیاست هستین؟

دلش مسخواد با شوهرش اونجوری حرف بزنه. اصلا لذت میبره. ربطش به سیاست چیهُ

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
ن اول خوب بوده شوهرم میگه اولش مثه تو بود😑😐

شاید داره با این کارا نشون میده اختیار زندگیم دست خودمه... شاید داره دق دلیشو خالی میکنه... الان شجاع شده مثلا

دلت که بزرگ باشه، خوشبختی🙂🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینایی که این مدلی تغییر میکنن از دست خودشون خسته شدن میخوان نشون بدن حالیشونه

مثلا من خودم اولا در برابر همه چی سکوت میکردم تا با ذات واقعی طرفم آشنا شدم... دیگه رو حساب سادگیش نذاشتم

دلت که بزرگ باشه، خوشبختی🙂🙂
اینایی که این مدلی تغییر میکنن از دست خودشون خسته شدن میخوان نشون بدن حالیشونه مثلا من خودم اولا در ...

الان منم دارم مثه جاریم میشم 😑چرا؟تازه شایدم بدتر

2740

مثلا جاریم پیش مادرشوهرم میگه اره اینو خریدم اونو خریدم ..هرچی یخوادمیگه اونام جرات ندارن بگن کرونه یا ارزونه اما اگه من بگم ی شو ..رت خریدم فوری میگن ارزون بود گرون بود فلان ...چیکارکرده که اینا حق ندارن چیزی بهش بگن؟چطورهم صمیمیمه هم حدومرزو میدونن؟

بنظرم با چیزایی که گفتی جاریت اصلا سیاست نداره، سیاست این نیست که با مسخره کردن کارتو پیش ببری و بقی ...

سیاستو چی تعریف گیکنی ؟و بگو لطفا بنطرت چیکارکرده که ازش ترس دارن؟

مثلا یکی زایمان کرده بود ماورشوهرم هی به من گفت برو برو ببینش اخرش از استرس ایتکه فردا نگن نرفت ..رفتم دیدمش جاریم اصلا نرفت ببیندش کسی هم چیزی بهش نگفت 😑

سیاستو چی تعریف گیکنی ؟و بگو لطفا بنطرت چیکارکرده که ازش ترس دارن؟

شاید دلیلش اینه همه رو مسخره میکنه و تیکه میندازه بقیه نمیخوان مسخره شن ازش حساب میبرن، به هرحال بعضیا با بی سیاستی هم کارشون و جلو میبرن،زنعموم با خنده ومسخره و تیکه همه رو نابود میکنه بقیه هم مجبورن درمقابلش سکوت کنن و حساب ببرن

سیاست یه زن از نظر من اینه با احترام کارتو جلو ببری، یعنی بقیه بخاطر احترامی که برات قائلن ازت حساب ببرن، در عین مهربون بودن خیلی قاطی نشدن، همون کم رفت و آمدی ک خیلی تو سایت میگن مهمه، رو هر خانواده ای یجور میشه سیاست به کار برد نمیشه یه چیز کلی گفت

شاید دلیلش اینه همه رو مسخره میکنه و تیکه میندازه بقیه نمیخوان مسخره شن ازش حساب میبرن، به هرحال بعض ...

یعنی از اول که تیکه انداخته مثلا یکی دوبار جوابشو دادن جاریمم باز بیشتر لج کرده الان دیگه خانواده شوهرم کوتاه اومدن؟جاریم پرروه .راس میگی 

مثلا یکی زایمان کرده بود ماورشوهرم هی به من گفت برو برو ببینش اخرش از استرس ایتکه فردا نگن نرفت ..رف ...

خب همین دیگه، اگه به دلت نبود که بری نباید بخاطر ترس از مادرشوهرت بری حتما، جاریت شاید رو نمیده بهشون اونام کاری باهاش ندارن

میدونی چیه ب نظرم داره اینجوری میکنه کسی تو زندگیش دخالت نکنه و به بقیه بفهمونه درست باهاش برخورد کنن

جاری منم اینجوری شده بس ک خواهرشوهرهام بهش متلک میگفتن دقیقا شده مثل جاری تو

دختری دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره…😎🫀👶🏻🤍✨
2706