2737
2739
عنوان

امروز نمیدونم چرا یاد جاریم میفتم 🤠😹

| مشاهده متن کامل بحث + 3449 بازدید | 239 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن مادرشوهرم دیگه جرات نداره جاریم گربه رو دم حجله کشت 😑

همسر شما نظرش راجب اخلاق رفتار عروستون چیه؟

میپسنده همچی زنی رو؟ 

تمایل داره تو شبیهش باشی؟یا نه. 

بنظرم تو زندگی خدتو داشته باش

ادما ازنظر سطح شعور و اداب اجتماعی یکسان نیستن.

2731
دلیل تاینکه ب بدحجابیاش چیزی نمیگن چیه ؟ولی من چادریم ی بار ی کم موهام پیدابشه همه چپ نگته میکنن اون ...

چون اجازه نداده کسی دخالت کنه ازاول انقد محکم؟وقوی بروخوردکرده بعدم؟من فک میکنم ازشوهرش بیشترمیترسن

چون اجازه نداده کسی دخالت کنه ازاول انقد محکم؟وقوی بروخوردکرده بعدم؟من فک میکنم ازشوهرش بیشترمیترسن

اره ببین از شوهرمنم خیلی میترسن بیشتر از برادرشوهرم این وسط مشکل خودمم مثلا ی حرفی رو جرات ندارن به شوهرم بگن به من میگن 😑من رو دادم کاملا متوجه شدم بابدچیکارکنم 👍😘😘😘😘کمکم کردی واقعا

2738

جاری منکه دهنمو سرویس کرده همش میره این ور اون ور شوهرش میاد خونه ما حتی شده یه هفته هم‌رفته باشه شوهرشم ناهار شام اینجاس خسته شدم ازدستشون بنظرتون چیکار کنم به کی بگم که دیگه اینجوری نکنه 

وای ..خوب بگو میخوام راحت بگردم یعنی چی  البته برادرشوهرت گناه داره زشته بیرونش کنی  زنش گ ...

میره خونه باباش خونه دوستاش من میمونم با اینا حتی یه دستت درد نکنه هم هیچکس بهم‌نمیگه

2706