2737
2734

(***فقط میخوام شما یادم بدید چه سیاست ها و زرنگیایی داره که من یه وقت اشتباه نکنم  .***.)

من ی سری رفتاراشو میگم بیاین بگید سیاستاش چیه .مثلا هفته ای ی بارمیاد خونه مادرشوهرم .زیاد پیداش نمیشه ی وقتاییم دوهفته ی بار میاد ....جلو مادرشوهرم با شوهرش ی کم بلند و دستوری حرف میزنه درسته؟مثلا بهش میگه برام بسته بخر ..یا بهش میگه اتیش گرفته یه چایی بیار 😐😐😐

بگو

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از زیر زبون همه حرف میکشه از خودشم ی سری اطلاعات میده اما زیاد که کسی توکارش دخالت کنه یا محل نمیده یا تیکه میندازه مسخره میکنه .این چه سیاستیه .مثلا از همه حرف میکشه بعضی حرفای خودشم میگه بعد بقیه رو مسخره میکنه اما حق نداره کسی ایشونو مسخره کنه یعنی به همه تیکه میندازه به خودش کسی نمیتونه تیکه بندازه ...این چ اخلاقه

سیاست؟؟

مدلشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738
ز زیر زبون همه حرف میکشه از خودشم ی سری اطلاعات میده اما زیاد که کسی توکارش دخالت کنه یا محل نمیده ی ...

از اول اهل تیکه انداختن بود؟ یا مثلا داره مقابله میکنه 

دلت که بزرگ باشه، خوشبختی🙂🙂

خونه فامیلا نمیره حتی اکه کسی بمیره مریص بشه عمل کنه زایمان کنه هرچی بشه نمیره ..هیچکسم نمیتونه بگه چرا نیومدی ..😐

همه رو جلو روی خودشون مسخره میکنه ..

اصلا وقتی مادرشوهرم باهاش خوبه ک خوبه وقتی یه تیکه ای بهش بندازه جاریم تاموقع رفتن هی همون تیکه رو به خودش میندازه ..

از الانم میگه جهیزیه من ارزون دراومده

من بقیشو کارندارما دوتاشو نمیفهمم یکی اینکه چیکارکرده که به همه تیکه میندازه همه میترسن و جلوش لج نمیکنن یکیم اینکه چطور با اینکه انقد بامادرشوهرم صمیمی هستن ولی بازم مادرشوهرم حق نداره دخالت کنه توکارش 

2706