2737
2739
عنوان

من و نامزدم در مورد اینکه چقد بریم بعدا سر بزنیم به خونواده بحثمون شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1074 بازدید | 90 پست
ممنون که درکم میکنید🙏🏻♥️

خواهش میکنم

متاسفانه درایران افراد وقتی ازدواج میکنن اصلا مستقل نمیشن متوجه نمیشن که الان خودشون و همسرشون یک خانواده جدا هستن 

به نظر من نگو به همسرت که باید با من بری حتما ولی اینو عنوان کن رفت و امدمون باید روحساب کتاب باشه

من بسیار خانم هایی رو دیدم ک میگفتن همسرشون هروز میرفته و باعث شده خانواده همسر دخالتشون زیاد بشه و توقعشون بالابره و موقع بحث ها همسرشون پناخ ببره اونجا و وضع وخیم بشه

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم وقتی تازه عقد کرده بودیم میگفت دوست ندارم شبا خونه مامانت بمونی..ولی بعد هروسی هنوز یه هفته نشده بود خودش پیشنهاد داد برو خونه مامانت من برم یه شب خونه مامانم بمونم😁😁😁

هرکسی یه جوره و به بچه ننه بودنم بستگی نداره

من خودم وقتی مادرم نزدیکم بودن و اوایل ازدواجم هرروز یا یه روز درمیون میرفتم خونشون ولی کار خونه ام و شوهرمم جای خودش بوده از خونه و زندگیم نمیزدم 

ولی الان که دورند و شهر دیگه ای هستند شاید چندین ماهم نمیبینمشون و بازهم زندگی زناشوییم تاثیری نزاشته

همسرم همینه ما هفته ای یه بار قبل کرونا باهم میرفتیم خونه مادرش ولی ممکن بود خودش وسط هفته سربزنه و من بهش نمیگم چرا 

بچه ننه بودن مسالش جداست که به این برمیگرده که شوهرت برای هرکاری اونا رو دخالت بده و هیج کاری رو بدون مشورت اونا انجام نده

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2728
بهش حق بده هنوز عقد نکرده این حرف میزنی دیگه وای به حال بعدش خب بره مگه چ اشکالی داره 

آخه من حرف بدی نزدم همین الانم کلی به خونوادش محبت میکنم و احترام میذارم و خودضم میدونه حتی که قصدم جدا شدنش از خونوادش نیس و چقد برام قابل احترامن

تو زندگى انقدر درگير ميشيد فرصت نميشه

داداش من و خانمش هر روز جفتشون ميرفتن سر ميزدن به خانواده ها قبل بچه دار شدن چون ١٣ سال بچه نداشتن خانمش حامله نميشد

ولى الانم كه پدر و مادر من شهر ديگه هستن زن داداشم بازم هر روز با بچه كوچيك و كرونا ميره خونه مامانش

ولى اون يكى داداشم هفته اى دو هفته اى يكبار ميرن سر ميزنن به مامانم اينا خونه مادرزنش كنارشون هست هر روز مى بينن همو

اصلاً حساسيت نشون نده در جوابش بگو انقدر مسائل مهم ترى داريم كه نخوايم بحث كنيم سر رفت و امد انقدر ريز نشو توى جزييات

من خودم شهر دور از مامانم هستم از روزى كه ازدواج كردم دو هفته اى گذشته

تماس تصويرى فقط داريم يا تلفنى اونم بيشتر شوهرم اصرار داره كه خيالش راحت بشه فكر نكنن من اذيتم اينجا

چند وقت ديگه ام كه بيان پيشم اينطورى نيستم هر روز برم خونه ى مامانم. ولى خونه اى كه گرفتيم نزديك مادرشوهرم كه اگر بيان تهران نزديكمونن ممكنه اون چند روز همه اش باهم باشيم. وسواس نداشته باش و از قوم شوهر غول نساز! ميخواى وارد خانواده شون بشى از همون اول شمشيرو از رو نبند! با سياست رفتار كن. تا به خواسته هات برسى. نياز نيست مستقيم قانون وضع كنى حساسش كنى. 

ماهرخ هستم 
اخه من میگم فقط با هم دیگه باشیم شورشم در نیاریم هر دوتا خونواده هم مساوی  مگه حرف بدی میزنم

حرفت بد نیست ولی مردا روزای اول  بهشون میگن که نزاری خانمت ازخانواده ات  دورت کنه و این حرفا کلا هر وقت خواستی کاری کنی در مورد خانواده ی نامزدت لازم نیست مستقیم بهش بگی که گارد بگیره با سیا ست کارتو پیش ببر 

اخه من میگم فقط با هم دیگه باشیم شورشم در نیاریم هر دوتا خونواده هم مساوی  مگه حرف بدی میزنم

ممكنه دلش بخواد با مادرش و پدرش تنها حرف بزنن و درد دل كنن. مثل ما زنا... كجاش ايراد داره؟ قرار نيست ازدواج محدودمون كنه! سعى كن بهش اين حس رو ندى كه فكر كنه از اين زناى حسودى يا دنبال كنترل كردنش هستى چون به شدت ازت دورى ميكنه و بيشتر سمت اونا كشيده ميشه. اصلاً وسواس نشون نده

ماهرخ هستم 
2738
تو زندگى انقدر درگير ميشيد فرصت نميشه داداش من و خانمش هر روز جفتشون ميرفتن سر ميزدن به خانواده ها ...

ممنونم کهوقت گذاشتید عزیزم🌹موافقم با حرفتون نباید مستقیم بگم باید کم کم  پیش ببرم همه چیو

ب نظر من حق داره پدر مادرشه دیگه 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

مچیزبدیم نگفته بدبخت

گفت حاجی عاشق الله ک بشی دیگ هیچ گناهی بت حال نمیده..چ زیبا گفت..به قران خیلی سالِ دارم تاپیکای لطفا منو ب عنوان دوستی قدیمی بین خودتون قبول کنید😉😊
تا الان که ندیدم تو تصمیم گیریاش تاثیر خاصی بذارن  ولی کلا خونوادشون ازینان که باباش خیلی قدرت ...

میدونی که وقتی تو تو زبون میگی نه نریم هر روز، اون چه بخواد چه نخواد با تو شروع به مخالفت خواهد کرد

بهتر نیست‌ تو‌عمل کنترل کنی؟

مثلا همین الان که نامزد هستید سعی کن هر روز برنامت رو‌پر‌بکنی، و‌همسرت ببینه تو‌برای هر کاری طول هفته برنامه ریزی میکنی

اگه‌شاغل هستی که عالیه، اگه‌نیستی جوری باش که فکر نکنه علاف تو‌خونه نشستی که بگه "تو که‌بیکاری چه فرقی داره چیکار کنی پاشو بریم خونه مامانم"

2706