2733
2734
عنوان

من و نامزدم در مورد اینکه چقد بریم بعدا سر بزنیم به خونواده بحثمون شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1074 بازدید | 90 پست
من اصلا اذیتش نکردم خیلیم مهربون و محترمانه حرف زدم باهاش  ولی اومدم اینجا با شما درمیون بذارم ...

عادیه عزیزم

فقط گفتن شما حساسش می کنه 

خیالشو راحت کن که با رفت و امد خانواده ش مشکل نداری

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه من میگم فقط با هم دیگه باشیم شورشم در نیاریم هر دوتا خونواده هم مساوی  مگه حرف بدی میزنم

چرا فقط باید با شما بره سر بزنه؟؟؟

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایی دختر دارید درست تربیت کنید مثل این خانوم‌نباشه همون اول بخواد تعیین تکلیف کنه فقط میگن پسرا رو ...

ببخشید ریپلای کردم چون اینجا سایت تبادل نظره!

تعیین تکلیف نیست این موضوع بلکه موضوعی هست که خیلی مهمه و دقیقا همین دوران باید مشخص بشه 

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
2731

حس میکنم شما حیلی مته به خشخاش میزاری . منم هر روز میرم به مامانم سر میزنم وشو هرم نمیاد خیلی. سوهرمم هفته ای یکی دوبار میره سر میزنه ومنم ماهی یکبار مطرم خونه مادرشوهرم. کلا بهم کار نداریم تو اینجور موارد

2738
والا تا الان که بیشتریا دارن میگن اون درست میگه

ببخشید ولی هر روز رفتن خونه مادر برای هردو طرف اشتباهه و عوارض داره یکیش زیاد شدن دخالت خانواده هاست 

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
من اصلا اذیتش نکردم خیلیم مهربون و محترمانه حرف زدم باهاش  ولی اومدم اینجا با شما درمیون بذارم ...

جبهه گرفتین شما ک حتمن باهم بریم بیاییم 

خب یعنی تو شصت سال زندگی مشترک پیش نمیاد تنهایی بریی سر بزنی  کاری پیش بیاد مشکلی باشه پدرمادرش کارش داشته باشن دلتنگ شه دلش خاست ی سربزنه کم و کسری نداشته باشن حرفی با پدر و مادرش داشته باشه 

حرف شما درست بود ولی بد بهش گفتین 

اینکه چندبار در هفته برین شما بهشون سربزنید دست خودتونه 

ولی همسرتون نه 

ولی اگ همسرتون بچه ننه نیست و دهن بین نیست مشکلی نداره هرروز سرزدن درحد نیم ساعت بالاخره پسرشونه وظایفش بیشتر از شماعه نسبت بهشون 

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃
وابستگی به خانوادش چقدره؟ قدرت تصمیم گیری مستقل داره؟ شده با هم تصمیم بگیرید بعد از اینکه از پی ...

تا الان که ندیدم تو تصمیم گیریاش تاثیر خاصی بذارن 

ولی کلا خونوادشون ازینان که باباش خیلی قدرتش زیاده 

وضشم خوبه درواقع بچه هاش خیلی وابستشن چه بخوان چه نخوان 

حق با شویت میباشندی 

اگر کمی فکر کردندی میفهمی که به لحظاتی مادر دختری نیاز مندندی😁و انگاه نظرت ب یورت خواهد رف

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

هرکی حاجت داره بیاد تاپیک اخرم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
2706