2733
2739
عنوان

همین الان انقدر با مادرم گیس کشی کردیم که کل موهامو کند

| مشاهده متن کامل بحث + 5330 بازدید | 226 پست
این منو دوست نداره الکی جیغ میزنه تو شوهر میخوایی بعد خودش میرفت اویزون ضریح امام رضا میشد میگفت یا ...

تمااام تمرکزتو بذار واسه جداشدن با عزت وآب و 

یعنی سر سنگین باش که اگه کسی دیدت بگن دختره حق داشته

من یه ترانه سرام ،اگه کسیو میشناختید که خریداری کنه لطفا بهم اطلاع بدید🥰🥰🥰
یعنی تا حداقل ۶_۷سالت بشه کی شیرت داده غذاتو داده پوشکت رو عوض کرده حمام بردت للباست رو شسته اینخا ر ...

خودش اول کتک زد بعدم من همش زیر دست فامیلا بزرگ شدم ول کرده بود منو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما مامانت در حقت مادری کرده.. مامانای ما اینکارو نکردن واسه همین درک نمیکنی. انشالله ک هیچوقتم سرت ...

انشاالله تو زندگیت یه عالمه شادی ببینی

هیچکی جز خودت، نمیتونه کمکت کنه و دستت رو بگیره. پس، روی هیچکی حساب نکن!!!!
یه پسر پیدا کن باهاش فرار کن وگرنه تا اخر عمر وضعت همینه

میخوای برو یه چرت بزن تو، خیلی خسته ای انگار  

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2728
تمااام تمرکزتو بذار واسه جداشدن با عزت وآب و  یعنی سر سنگین باش که اگه کسی دیدت بگن دختره حق د ...

من اروم گفتم طلامو میخوام اما اون جیغ زد حمله کرد منم داد زدم مثل خودش

دو سه بار بزنیش حساب کار دستش میاد یا تهدید  کنی بزور پول و میده

😐😐😐😐😐😐😐😐عزیزم این چه راه کار دادنیه خدای من مگه آدم مادرشو می‌تونه بزنه؟ وای باورم نمیشه اگه اعوذ بالله دین نداشتم اولین چیزی ک بهش خدا میگفتم مادرم بود بخدا چند تیکه طلا ارزش دوزخ رو نداره هیچ وقت هم تو دنیا اینجور آدما عاقبت بخیر نمیشن مطمعن باشین

با خدا باش پادشاهی کن بی‌خدا باش هر چه خواهی کن😒⁦🖐️⁩
2738
این منو دوست نداره الکی جیغ میزنه تو شوهر میخوایی بعد خودش میرفت اویزون ضریح امام رضا میشد میگفت یا ...

مگه میشه عزیزم دوستت نداشته باشه

دیگه زیادی ب خواهراش بها میده

انشالله یه مورد خوب میا  تو زندگیت و خوشبخت میشی💗

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
یعنی تا حداقل ۶_۷سالت بشه کی شیرت داده غذاتو داده پوشکت رو عوض کرده حمام بردت للباست رو شسته اینخا ر ...

میخواست بچه نیاره زورش که نکردن 

چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره ؟

عزیزم خودشون این بچه به دنیا اوردن و اون وظیفه پدر مادره که از بچه مراقبت کنن نکنه یه نوزاد باید خودش غذا بخوره و پوشک ببنده؟دیگ برای این چیزها که نیازهای اولیه کودک و وظیفه ی والدینه نمیشه منت گذاشت که،پدر مادر باید بچه رو خوب بزرگ کنن و بهش عشق بورزن و اگه اینکارو نکنن و به بچشون اسیب بزنن ینی پدرمادر بدی هستن اون بچه که دست خودش نبوده بیاد این دنیا

😐😐😐😐😐😐😐😐عزیزم این چه راه کار دادنیه خدای من مگه آدم مادرشو می‌تونه بزنه؟ وای باورم نمیشه اگه ...

به همه خواهراش پول میده به داداشم کلی پول داده کلی پول من که مال خودم بوده پس نمیده

من اروم گفتم طلامو میخوام اما اون جیغ زد حمله کرد منم داد زدم مثل خودش

ببین توام مثل خودش جیغ بزن بگو مامانم میخواد بزور شوهرم بده از شرم خلاص شد توام جیغ بزن توان داد بزن من اینکارو کردم مامانم دیگه نمی پره

🤍
2706