2737
2734

طبق تاپیک قبلی که گفتم  توی اشپزخونه بود اروم بهش گفتم قبل اینکه طلای خواهرت رو براش بخری اول طلای منو پس بده قرار بود وام زنونه ت دراومد برام بخری اما گولم زدی وام زنونه ت واسه خودت خرج کردی الانم داری پنهانی قرض خواهرتو پس میدی من چه گناهی دارم طلای منو پس نمیدی؟

گفت بمیری برات نمیخرم میخوام برای خواهرم طلا بخرم منم گفتم مگر بمیرم بزارم اول برای خواهرت بخری یهو حمله کرد کل موهامو کشید با مشت کوبید تو سرم منم موهاشو کشیدم و درگیر شدیم گفت خودتم بکشی طلاهاتو پس نمیدم بعدم بدو بدو رفت تو هال و حیاط جیغ زد گفت تارا سلیطه شده شوهر میخواد براش شوهر گیر بیارید تا از این خونه بره بابامم شنید اومد توی داخل بدون اینکه اصلا بدونه جریان چیه میگه تارا ج... سلیطه بعدم مامانم انقدر جیغ زد منم از خونه اومدم بیرون ولی خیلی دلم گرفته دلم میخواد خودمو بکشم من حوصله این مادرو ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چندسالته عزیزم

من پرستارم.وقتی وارد این رشته شدم به خودم قول دادم همیشه عشق و محبت بدم به همه اون کسایی که دردمندن و بهم احتیاج دارن :)پس فکر نکنین کادردرمان همشون عصبی و بداخلاقن
2738
2706