2737
2734
🧐🧐🧐🧐🧐ان شالله حل بشه پس شماهم برا من دعا کنین 

ایشالا مهربون 

لطفا امضامو بخون👇🏻🌈سلام☺️من @عروس_کوچولو_هستم🍂عاشق همسرمم👸🏻🤴🏼قراره عید عروسی کنم👰🏻من همیشه انرژی دارم⚡خیلی شیطون و پایه ام🤪تو امضایه هر کی ببینم صلوات یا دعا بخواد با خوبی براش دعا میکنم😌🌸با همه نی نی سایتیا مهربونم همتونو آبجی صدا میکنم🥂#منم_عروس_میشم   میشه واسه زودتر رفتن سر خونه زندگیم و زودتر عروس شدنم یه صلوات بفرستی آجی؟  مرسی🌿❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره باباااا دیگ اونو ک میکنم😆😆😆وای خیلی خندیدم به حرفتون

آهان فک کردم مثل عقدای توی فیلماس😄

همیشه بخندی گلم

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
2731
عزیزم اصلن مراسم نگیرید هم اینکه ممکنه فامیل نیان و ناراحت بشی هم برای خودتون و سلامتیتون خوب نیس... ...

فضای باز رو خوش اومدی قشنگ سر اقا داماد قندیل ببنده برف بباره رو سرش منم کاپشن بپوشم 😆🧐😂

خب چرا اصلاح نکردی؟ یه ارایش ملایم و سبک و... چرا انجام ندادی؟

اصن وقت نشد 

من چند روز بعد از عقدم رفتم آرایشگاه....خیلی روز بدی بود

لطفا امضامو بخون👇🏻🌈سلام☺️من @عروس_کوچولو_هستم🍂عاشق همسرمم👸🏻🤴🏼قراره عید عروسی کنم👰🏻من همیشه انرژی دارم⚡خیلی شیطون و پایه ام🤪تو امضایه هر کی ببینم صلوات یا دعا بخواد با خوبی براش دعا میکنم😌🌸با همه نی نی سایتیا مهربونم همتونو آبجی صدا میکنم🥂#منم_عروس_میشم   میشه واسه زودتر رفتن سر خونه زندگیم و زودتر عروس شدنم یه صلوات بفرستی آجی؟  مرسی🌿❤
2740
وا چی شد مگه که با این همه عجله

گفتم تو یکی از پست هام 

میخاستیم روز عقدمون با یه مناسبت بیوفته 

اصن وقت نشد  من چند روز بعد از عقدم رفتم آرایشگاه....خیلی روز بدی بود

وای میفهمم همیشه تو این جور مراسمات ادم اینقدر عجله میکنه. حالا من با مامانم اینا اکثرا دعوامم میشه. قبل کرونا همیشه قبل عروسی رفتنامون یه دعوا میکردیم بعد میرفتیم🥴😂سر لباس سر حموم سر کفش سر دیر اماده شدن امیدوارم تو جشن خودم حداقل دعوا نکنم😆

وای میفهمم همیشه تو این جور مراسمات ادم اینقدر عجله میکنه. حالا من با مامانم اینا اکثرا دعوامم میشه. ...

خخ 

تو اگه عقد کردی اصن مثل من نشو 

خودت برو محضر (یا اگه خونه بود) خودت و شوهرت برو انتخاب کن یه روز قبلشم برو آرایشگاه یه دست لباس خوشگل هم بگیر بپوش

مث من نشو

من قبله عقدم رفتم ارایشگاه

ولی فقط موهامو لخت کردم و یه تیکشو بافت زدم، خودم توی خونه یه ارائه خیلی ملیح کردم، یه پیراهنه شیری رنگ پوشیدم رفتیم محضر 

الان 8 سال از عقدم میگذره، هر وقت نگاه میکنم با خودم میگم چه شیک و با کلاس در عین حال ساده رفتم محضر 

2706