2737
2739
عقد من قبل از کرونا بود  خیلیییییییییییی ساده و رسمی از عقدم متنفرم

وای اونجوری نگو اگه همسرت رو دوست داری بگو شیرین ترین روز زندگیم بود. ولی مگه چطور بود میگی متنفرم؟رسمی یعنی چطور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای اونجوری نگو اگه همسرت رو دوست داری بگو شیرین ترین روز زندگیم بود. ولی مگه چطور بود میگی متنفرم؟ر ...

خواهرم بخدا اگه بودی حالت بهم میخورد

نه آرایشگاه رفتم نه اصلاح نه آرایش لباس خیلی معمولی 

شوهرمو دوس دارم نمی گم دوسش ندارم

ولی خب هر وقت عکسایه عقدمو میبینم فقط گریه میکنم بس که ساده بود 

سفره عقد اینقد زشت بود آدم اصن چی بگم روش نمیشد عکس بگیره 

بخاطر همین هیچوقت عکسایه عقدمو تو گالریم نمیزارم 

لطفا امضامو بخون👇🏻🌈سلام☺️من @عروس_کوچولو_هستم🍂عاشق همسرمم👸🏻🤴🏼قراره عید عروسی کنم👰🏻من همیشه انرژی دارم⚡خیلی شیطون و پایه ام🤪تو امضایه هر کی ببینم صلوات یا دعا بخواد با خوبی براش دعا میکنم😌🌸با همه نی نی سایتیا مهربونم همتونو آبجی صدا میکنم🥂#منم_عروس_میشم   میشه واسه زودتر رفتن سر خونه زندگیم و زودتر عروس شدنم یه صلوات بفرستی آجی؟  مرسی🌿❤
2731
دلم میخواد ساده بگیرم همه چی رو مثلا سفره عقدم رو اینطور بکنم یکی از میرای خونمون رو سات سفید یا صور ...

نه بابا اشکالی نداره اتفاقا ما میگیم تو خونه باشه بهتره چون کلی عکس می گیری و اینا ولی تو محضر باید خطبتو که خوندن بعد چارتا عکس باید بری که عروس دوماد بعدی بیان ولی تو خونه دیگه اینجوری نیس

وای به نظرم یه آرتیشگاه برو و آرایش عروس کن یادگاری میمونه

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
ای بابا. محضر رفته بودین؟؟؟خوب چرا اینقدر عجله ای؟؟؟

دیگه میخاستیم با یه مناسبت بیوفته عقدمون

اره محضر بودیم ولی چه محضری

لطفا امضامو بخون👇🏻🌈سلام☺️من @عروس_کوچولو_هستم🍂عاشق همسرمم👸🏻🤴🏼قراره عید عروسی کنم👰🏻من همیشه انرژی دارم⚡خیلی شیطون و پایه ام🤪تو امضایه هر کی ببینم صلوات یا دعا بخواد با خوبی براش دعا میکنم😌🌸با همه نی نی سایتیا مهربونم همتونو آبجی صدا میکنم🥂#منم_عروس_میشم   میشه واسه زودتر رفتن سر خونه زندگیم و زودتر عروس شدنم یه صلوات بفرستی آجی؟  مرسی🌿❤
2738
اخه اونقدر ببخشید رو صورت ادم میمالن از قیافه درمیاد ادم

خب دیگه آرایش عروسه باید مثل حوریای بهشتی بشی😄

ولی برو حتما یادگاری میمونه

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
دیگه میخاستیم با یه مناسبت بیوفته عقدمون اره محضر بودیم ولی چه محضری

ان شالله اونقدر احساس خوشبختی کنی یادت بره اون روز. بنظر من لباس بپوشین با همسرتون برین اتلیه عیلی ام هاطره انگیز میشه به جبران اون روز. همین ک شوهرتو دوست داری خیلی خوبه ها

میترسم بد ارایش بکنن

خب حداقل خودت خودتو آرایش کن

ان شالله اونقدر احساس خوشبختی کنی یادت بره اون روز. بنظر من لباس بپوشین با همسرتون برین اتلیه عیلی ا ...

آبجی اول بزار ببینم ازدواج میکنم که وقت واسه این کارا داشته باشم 

حال و روزم داغونه  

2706