2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مرسومش اینکه اول میرن ارایشگاه با ارایش غلیظ میرن اتلیه بعد محضر با مانتو عقد و... یاهم تو خونه سفره عقد اجاره میکنن.

ولی گاهی دلم میخواد عقدم خیلی ساده تر از این حد معمول باشه. یجورایی احساس میکنم صفا داره. نظرتون چیه

خب در چه مورد نظر می خوای

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  

من ۵ ماه پیش عقد کردم 

رفتیم محضر عقد کردیم 

منم لباس نامزدی پوشیده بودم 

خاله و عمه و عمو دایی های من 

از طرف شوهرمم فقط خواهر و برادراش بودن 

هیچ کس دیگه نبود 

همه اومدن خونه ما یکم بزن و برقص و کادو دادن و رفتن 

عزیزم اصلن مراسم نگیرید هم اینکه ممکنه فامیل نیان و ناراحت بشی هم برای خودتون و سلامتیتون خوب نیس... فقط فامیلای درجه یک اونم تو فضای باز

I'm sick of mother fuckers try to tell me how to live...t.  وظیفه ی من و اسلحه ام اینه که مغز هنر بی مغز رو هدشات کنم  ♀️=♂️.اگه دوست داشتی پیج اینستامو فالو کن ❤️my_.ielts_journey💙
2714

عقد فقط حلقه برای هم بخرن .لباس عروس و داماد بپوشن و برین اتلیه عکس بگیرن .نیازی به تشریفات نیست چه کرونا بلشه چه نباشه دیگه گرونیه ادم نباید ولخرجی کنه حتی پولدارام نیاز  نیست ولخرجی کنن پولشون جای دیگه مصرف کنن

برای حاجت رواییم صلوات بفرستید

عقد من قبل از کرونا بود 

خیلیییییییییییی ساده و رسمی

از عقدم متنفرم

لطفا امضامو بخون👇🏻🌈سلام☺️من @عروس_کوچولو_هستم🍂عاشق همسرمم👸🏻🤴🏼قراره عید عروسی کنم👰🏻من همیشه انرژی دارم⚡خیلی شیطون و پایه ام🤪تو امضایه هر کی ببینم صلوات یا دعا بخواد با خوبی براش دعا میکنم😌🌸با همه نی نی سایتیا مهربونم همتونو آبجی صدا میکنم🥂#منم_عروس_میشم   میشه واسه زودتر رفتن سر خونه زندگیم و زودتر عروس شدنم یه صلوات بفرستی آجی؟  مرسی🌿❤
خب در چه مورد نظر می خوای

دلم میخواد ساده بگیرم همه چی رو مثلا سفره عقدم رو اینطور بکنم یکی از میرای خونمون رو سات سفید یا صورتی بندازم با نقل و نبات و شمع و اینه و قران صورتی و گل 

لباسمم یه چادر سفید صورتی خوشگل ازکربلا گرفته بودیم اونو بدم بدوزن. اونو سرم کنم با شال صورتی کم رنگ یه عاقد هم بگیم بیاد خونه بخونه. مهمون هم که نمیاد. همین چند نفر خودمون باشیم بعد عکس بگیریم. بنظرتون این بده؟؟؟خیلی ساده اس؟اگه مخضر نرم بعدا تو دلم میمونه؟

2706