2733
2739
عنوان

بچه شما هم به دست شما یا پای شما علاقه داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 16245 بازدید | 78 پست

بو هم می‌کنه 😶

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسر منم یه مدتی اینطوری بود اما الآن از سرش افتاد... 2ساله که بود این کارو میکرد، الآن 3سال و 8ماهشه دیگه یادش رفت

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
دیگه نزار این کارو کنه جوراب بپوش پاتو چن بار کثیف کن حالش از پا بهم بخوره لاک نزن اصلا پاتو خوشگل ...

اره گفتم حالا خوبه فلفل بزنم ب پام وقتی بو کشید حالش بد شه بدش بیاد دیگه

چه عجیبن این بچه ها⁦☹️⁩😂

چی نوشتی؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2740
چته😐😐

جالب بود خنده ام گرفت

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
پسر منم یه مدتی اینطوری بود اما الآن از سرش افتاد... 2ساله که بود این کارو میکرد، الآن 3سال و 8ماهشه ...

خداروشکر که یادش رفته خیلی بده جلو بقیه اینکار رو انجام بدن

منم عاشق دست داغ و نرمم موقع خوابم

ولی پا ب نظرم یه چیز غیرعادیه .دکتر بگی بیشتر میتونن کمکت کنن

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2706