2737
2734
زودپز ترکید تو صورتش دکترا گفتن ب اندام های حسی و بافت های عصبیش ۱٠٠در۱٠٠نابود شده و فقط دعا

یا فاطمه زهرا خودت شفاعتشو بکن🙏🙏😭

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زودپز ترکید تو صورتش دکترا گفتن ب اندام های حسی و بافت های عصبیش ۱٠٠در۱٠٠نابود شده و فقط دعا

چطوری با زودپز اینجوری شده.مامان منم با زودپز بدجور سوخت ولی با اعضای داخلی اسیپ نرسد ایشالا خدا شفاش بده

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
این داروهاواسه سوختگی های سطحیه نه سوختگی ۷۰درصد،۷۰درصدیعنی پوست وگوشت وعصب آسیب دیده استخون مونده

اره دکتر گفت گوشت تا عمق سوخته و.پخته شده باید در جا با اب سرد شسته میشد نه درجا به بیمارستان رسونده میشد چون راه بیمارستان تقریبا نیم ساعت طول کشید و ما همون لحظه با اب میشستیم اینجور نمیدش😞😞😭😭😭😭😭😭

2728

آخ😭😭😭😭😔اون اگه زنده همه بمونه باصورتی که ااونجوری دچارسوختگی شده عذاب میکشه تازندگی کنه😔خدابهش رحم‌کنه فقط

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
طفلک تازه ۲۸سالش شده بود 

الهی ای خدا یاد دختر عموم افتادم اونم ۱۶ سالش بود پاییز سال ۷۵ سوخت اون به قلبش و ریه‌اش آسیب رسیده بوده ۱۸ روز تو بیمارستان بود بعد تموم کرد سوختگی خیلی وحشتناکه این طفلی داشته غذا درست میکرده که این اتفاق افتاده براش اسی جان یا نه زودپز چقدر مزخرفه

چطوری با زودپز اینجوری شده.مامان منم با زودپز بدجور سوخت ولی با اعضای داخلی اسیپ نرسد ایشالا خدا شفا ...

ایشون اومد زودپز رو باد کنه شعله رو تند کرد تا شعله رو تند کرد زودپز تو صورتش ترکید تا ناخن پاش یعنی تقریبا ۱۰۰در ۱۰۰سوختگی کم و ۷۰درصد سوختگی شدید

2740
شما میدونید داروی چیه

نه نمیدونم ولی داروی دست سازمطمئنم رو۷۰درصدسوختگی جواب نمیده وقتی هیچ بافتی ازاون اندام نمونده چه دارویی دیگه میتونه اثرکنه

الهی ای خدا یاد دختر عموم افتادم اونم ۱۶ سالش بود پاییز سال ۷۵ سوخت اون به قلبش و ریه‌اش آسیب رسیده ...

نه رفته بودیم گردش بیرون زودپز رو گاز گفتیم برو زیرشو زیاد کن تا دو دیقه دیگه در بیاریم بخوریم این تا زیرشو زیاد کرد کلا سوخت نشسته بودم اگه وایساده بود شاید بهتر بود😞

این همه میگیم زودپز استفاده نکنید واسه همینه اینم‌باورکن‌بمیره بهتره با این صورت زنده بمونه که جی ...

تا الان که گزارش دادن بهمون یه چشم نابینا شده چشم دیگه شبکیه اسیب دیده و راه بینی بسته شده ولی کاش زنده بمونه چون جراحی پلاستیک هست اصلا خوشگلی نمیخواد فقط باشه😭

این همه میگیم زودپز استفاده نکنید واسه همینه اینم‌باورکن‌بمیره بهتره با این صورت زنده بمونه که جی ...

من فوبیای زودپزدارم😣

تا الان که گزارش دادن بهمون یه چشم نابینا شده چشم دیگه شبکیه اسیب دیده و راه بینی بسته شده ولی کاش ز ...

با یه چشم کور و صورت ترکیده  مطمئن باش اونم دلش میخاد بمیره

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍