2733
2739
من فوبیای زودپزدارم😣

منم

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘

یه بار زودپز تو صورت من ترکید وقتی یادم میاد گذاشتم زمین درشو باز کنم و دختر خواهرم سرشو گرفته بود جلوش اصلا حواسم نبود سوتش رو برنداشتم بخارش بره یهو گفتم برو کنار و پرتش کردم ..تا سقف پاشید فقط کمی رو پیشونیم پاشید و فوری با آب سرد شستم و رفتیم بیمارستان..خدا رو شکر چیزی نشد فقط کمی تیره تر شده ..ولی یادش میافتم دختر خواهرم اگه ...زبانم لال

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تا الان که گزارش دادن بهمون یه چشم نابینا شده چشم دیگه شبکیه اسیب دیده و راه بینی بسته شده ولی کاش ز ...

نسبتش با شما چیه

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍
من فوبیای زودپزدارم😣

من‌اصلا زودپز ندارم

تو‌همین نینی سایت منو مسخره کردن چرا زودپز‌نداری

من ۶ ۷ سالم بود زودپز همسایمون‌ترکید زنه همینجوری نابود شد

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
با یه چشم کور و صورت ترکیده  مطمئن باش اونم دلش میخاد بمیره

حالا چه گیر دادی بمیره..برو بیرون لطفا..این بار سومه میگی بمیره آخه چطور دلت میاد نامرد😭😭😭

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
2738

عزیزم داماد ما هم دوسال مغازش منفجر شد آتیش گرفت کلا همه ی دکترای شهرمون و مشهد گفتن 40 درصد فقط احتماله زنده بودنش هست 70 درصد گفتن میمیره ولی خدا رو شکر زنده موند. برید شاهرود یه کسب هست داروهای دست ساز سوختگی میده خیلی هم معروف شده واقعا معجزه میکنه دوماد ما صورتو دستاش جمع شده اصلا نابود بود ولی با داروهای اونجا کلا برگشت به حالت اولش الان فقط یکم پیشونیش قرمزه فقط کلا خوب شده محشره داروش.

حالا چه گیر دادی بمیره..برو بیرون لطفا..این بار سومه میگی بمیره آخه چطور دلت میاد نامرد😭😭😭

اتفاقا من ادمیم که دارم بهترین سناریو رو براش در نظر‌میگیرم

خودتو‌یلحظه بذار جای اون

حاضری زنده بمونی با یه جشم گور و صورت نابود شده که کسی حتی نمیتونخ نگات کنه

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍