2733
2734

حوصله ام سر میره کلی خرید کردممم😢😑

البته الانم پشیمون نیستما دوستشون دارم😂

امسال از پاییز به بعد دو تا پالتو یه مانتو تابستونی یه بارونی خریدم،دیگه فکر کنم تا آخر سال از خرید خبری نیست😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اوایل خیلی آنلاین خرید کردم

الان دیگه ن. جایی ک نمیرم چیزی لازمم نمیشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

من بیشتر اینترنتی لباس خونه و کتاب سفارش میدم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
منم اط شروع قرنطینه به جز کارای ضروری بیرون نرفتم مثلا گردش و مهمونی،همرو آنلاین میخرم

خرید آنلاینمم کم شده فقط هدیه تولد خریدم واسه مامانم اینا یه مقدارم وسیله شخصی

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
2706