2737
2739
عنوان

شمام تو قرنطینه افتادین رو دور خرج کردن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم. اینایی که میگم جدیدا خرید کردم. @melush_shop @rosecenter.ir

مرسی عزیزم

برا خرید مانتو و پالتو میشه اعتماد کرد به نظرت؟ از نظر سایز و اینا

من بقیه چیزارو آنلاین میخرم ولی تا حالا مانتو و اینا نخریدم

خواهر از انگیزه نگمممم از لحاظ روحی بعضی روزا خرابم بعضی روزا هی به خودم امیدواری میدم،همه خریدام از ...

الهی عزیزم ...کرونا هم میره و شما با دلخوشی و سلامتی از خریداتون استفاده میکنین😍

2728
وای من پدرم پارسال بیمارستان بود همش بعدازون فکری شدم ک پس انداز کلان برای دور از جون مریضی ادم باید ...

راس میگی وای خدا نکنه . چرا همش باید صبوری  کنیم تو زندگی؟

میخندم ولی افسرده ام
خب اور سایز بگیر،من اور سایز میگیرم که خیالمم راحت باشه

چندی پیش یه لباس فری سایز گرفتم نوشته بین ۳۸-۴۲ اما اینقد اویزونم بود مونده همونجا

🌺🌿 ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستی🥰🌹🥰الهم صلی علی محمد وال محمد🌹
مرسی عزیزم برا خرید مانتو و پالتو میشه اعتماد کرد به نظرت؟ از نظر سایز و اینا من بقیه چیزارو آنلای ...

اینا اور سایزه دیگه بخاطر همین آدم خیالش راحته،کارای اور سایز بگیر که خیالت راحت باشه از نظر سایز

2740
راس میگی وای خدا نکنه . چرا همش باید صبوری  کنیم تو زندگی؟

ببین عزیزم..من بعد از 39سال ب این نتیجه رسیدم ک باید خوشی کرد تفریح و خرید و مسافرت...ولی خب ی پس اندازی هم همیشه باید برای روز مبادا داسته باشیم...پدر شوهرمن از بیفکری و ولخرجی تمام مخارجش از جیب شوهرمن میره و بحثاش میمونه واسه من...شماهم تا اندازه صبوری کن ک ب خودت اسیب نزنی

چندی پیش یه لباس فری سایز گرفتم نوشته بین ۳۸-۴۲ اما اینقد اویزونم بود مونده همونجا

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ میدونی کلا به بعضی جاها نمیشه اعتماد کرد،لباسی هست تا ۵۰ هم میخوره یعنی خیلی گشاده،اما چنان تن خوری داره که لباسای بی کسفیت ولی هم سایز خودمون ندارن. باید بدونی از کجا خرید کنی