2737
2739
عنوان

مهمونی و کرونا

366 بازدید | 33 پست

چرا الکی بعضی ها تا میگن مهمونی بقیه

کاسه آش تر از داغ میشن و میگن کرونا و مهمونی؟

بابا کرونا زاییده مغزه ایضا وجود نداره

راس میگین خودتون رعایت کنین چکار به بقیه دارین؟

گرسنه ها و داغ دارا بشتابین و خودتون رو خالی کنین😂😂😂😂😂😂😂😂

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کاسه اش تر از داغ ؟ گرسنه ها یعنی کیا ؟

گرسنه ها اونایی هستن که از این کسایی که اون حرفا رو زدن عصبانی هستن و میخوان با حرف زدن بهشون خودشون رو خالی و کنن

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
2740
خیلیا مث شما فک کردن ولی وقتی گرفتن وتا حد مرگ رفتن باور کردن.شنیدن کی بود مانند دیدن

آخه من آخرش استیکر خنده گذاشتم و گفتم بیاین خودتون رو خالی کنین

کنایه و طنز گفتم نه نظر و اعتقاد خودم رو 

منم با مهمونی و ... مخالفم

همسرم میگفت کروناکیلویی چنده؟باباچرته 

وقتی گرفت وبه ماهم سرایت کرد گلوش داشت پاره میشد باسرفه هاش خون میومد چقدرنذرودعا وتوبه کرد

فقط امیدوارم نگیری خیلی سخته الهی دورازهمه باشه بیماری ها علی الخصوص کرونا

گشنمه ترجیعا نون پنیر گردوو

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت