2733
2734
عنوان

اسیر شدیم نصف شبی🤦‍♀️😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 930 بازدید | 67 پست
وااای پسر منم از این ابروریزیا داره وااای🤦‍♀️😂😂 خونه خودمون به زووور باید بهش میوه یا ابمیوه بدم ...

😂😂😂

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
۲۲ ماه

آخخیی‌عزیزم‌پسرمنم‌۲۲ماهشه.پسرمنم‌هرچیزیواول‌میذاره‌دهن‌خودش‌بعدمیاره‌میزاره‌دهن‌من‌میگه‌مامان‌بخورحتی‌شکلات😂😂😂منم.باشوق‌وذوق‌میخورم‌.شوهرم‌میگه‌شماحال‌بهم‌زنید😅😅😅

نشدنی‌ هارو به خدا بسپار...🥰🥰🤲🤲کاربری برای دو نفره 😁😁
نزدیک دوسالشه دیگه🤗

من بدبخت الان بخوابم چندساعت دیگه باید پاشم

وای خدا

شوهرت چی الان خونه ست؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
آخخیی‌عزیزم‌پسرمنم‌۲۲ماهشه.پسرمنم‌هرچیزیواول‌میذاره‌دهن‌خودش‌بعدمیاره‌میزاره‌دهن‌من‌میگه‌مامان‌بخورح ...

😂😂😂😂

تاریخ عضویتت روزیه ک بی بی چک من مثبت شد🤗 یک ماه قبل از تولدم

آخی عزیزم

چه خوب که یادته

من چرا این چیزا اصلا تویادم نمیمونه

نه من همسرم بدش نمیاد دهنی هر دومونو میخوره🤣

شوهر من ک تحفه ست دهنی خودشم نمیخوره والا

😆

نه نیست😢

خب عیب نداره پسرت که بخوابه باهاش میخوابی راحتی