2737
2734
عنوان

اسیر شدیم نصف شبی🤦‍♀️😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 930 بازدید | 67 پست
خودم داشتم میخوردم اومد نگاه کرد بهش دادم     گفتم دلش اب میشه

انقدرن برعکس دوس دارن و مشتاقن که برا میوه و چهارمغز اینجوری ولع ندارن😑

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دقیییقا غدا اوردم نخورد ولی پفک و لواشک کلی خورد😐

پسر منم همینه کل خونه رو فرار میکنه میکه نخوره موز میدم عوق میزنه بعد یه جا پفک میدن بهش یجوری میخوره انگار تو سومالی زندگی میکرده و به خودش خوراکی ندیده تاحالا😒

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2740
بابا قشنگ میکنه تو دهنم🤣😐 دستم نمیده ک🤦‍♀️😐 هیچجوره نمیشه پیچوند🤣🤣🤣

انگشتاشم باهاش بخورنوءه جونت من كه دخملم ٩ماهشه سوپشو كه ميدم يه كم صورتش سوپي مىشه ليسش مىزنم انقدم خوشمزس😍😋

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
بابا قشنگ میکنه تو دهنم🤣😐 دستم نمیده ک🤦‍♀️😐 هیچجوره نمیشه پیچوند🤣🤣🤣

خب بخور دیگ چ عیبی داره البته شاید بدت بیاد 

ولی مجبوری😂

من توی تاریکی بودم پس به تاریکی تبدیل شدم 
پسر منم همینه کل خونه رو فرار میکنه میکه نخوره موز میدم عوق میزنه بعد یه جا پفک میدن بهش یجوری میخور ...

وااای پسر منم از این ابروریزیا داره وااای🤦‍♀️😂😂

خونه خودمون به زووور باید بهش میوه یا ابمیوه بدم.

ولی میریم خونه بابام چنان با ولع میخوره خودم شاخ درمیارم😂😂😂😂😂😂😂😂😂

وااای پسر منم از این ابروریزیا داره وااای🤦‍♀️😂😂 خونه خودمون به زووور باید بهش میوه یا ابمیوه بدم ...

پسر من اصلا و ابدا میوه نمیخوره جز توت فرنگی و هندونه.جدیدا یکی دوتا دونه انارم میخوره دونه هاااا نه یه کامل درسته نه.پنج سالشه از میوه فراریه اب پرتقال و نارنگیو میگیرم میریزم تو لیوان نی دار زورکی وسط بازی میدمش.تو میوه فروشی میوه هارو با دقت نگاه میکنه و اسماشونو میپرسه و تکرار میکنه هرکی ندونه فکر میکنه ما تو حیاط مسجد با نون و اب زندگی میگذرونیم😂😂😂😂

۰تو رووووحت🤣🤣🤣🤣 برو از جلو چشام خفه شو🤣🤣🤣 اه یادم افتاد باز🤦‍♀️😂😂😂

چندسالشه نگار جان

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2706