2733
2734
عنوان

زایمان ۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 50 پست
من اب دورجنینم کم شد سریع سز شدم  بیمارستان مردم بودم نیمه خصوصی ب خودم بود فرداش میرفتم خیلی ...

نمیخوام نفرین کنم ولی خدا لعنت کنه اونایی که زودتر از موعد و الکی با صحنه سازی رفتن زایمان که به کسایی که واقعی بود رسیدگی کم شده اونا حق شماهارو خوردن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی کلی ازبازیگرا بخاطر فالور هرکاری میکنن یامردم خودمون قماربازای ترکیه مثل نیلی افشاروپویان مختاری ومهراد جم ودنیاجهان بخت وووو بدون هیچ هنری دنبال میکنن این چیزا دیگه عادی میشه متاسفانه

2728
اتفاقا امروز فکرشو میکردم😁منو دخترم و شوهرم اتفاقی هممون فروردینیم تاریخ زایمانمون ۱ ساعتم عقب و جل ...

منم دخترم روز تولد باباشه فامیل میگفتن از عمد رفتی گفتم والا به لا من طبیعی بودم انقدر فکرم تو زایمان بودکه نمیدونستم تولد شوهرم بعداینکه اومدیم خونه قربونی اینا فهمیدیم اااا تولد شوهرمم بود 

2740
نمیخوام نفرین کنم ولی خدا لعنت کنه اونایی که زودتر از موعد و الکی با صحنه سازی رفتن زایمان که به کسا ...

اره ب خدا .برای اتاق خصوصی گرفتن گریه کردمم اومدن ببرنم بخش عمومی که ۱۰ نفر توش بودن اونم تووضع کرونا 

همراهمم گفته بود میام فقط اتاق خصوصی بگیر چون خطرناکه 

من نیمه بیهوش بودم گفتن جا نیس میبریمت عمومی

گریه میکردم با شکم پاره تورا خدا بهم اتاق بدید نگو اتاقم پارتی بازی بوده یکی یه ساعت دیگه میخواسته زایمان کنه اتاق جلو جلو براش رزرو شده بوده

خدایا شکرت برای داشتن دخترم وپسرم 
از بس از اینکارا میکنن اتفاقی هم‌ میشه باور نمیکنن

اررره والا خخخخخخ روانشناسه میگفت اونایی این تاریخ بدنیا اومدن تاریخشو چندسال دیگه مخفی میکنن تا نگن پدر مادر نادونش رفته بزور بدنیاش اورده رندش کرده 

2706