2410
2553
عنوان

زایمان ۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹

359 بازدید | 50 پست

نگین عابد زاده و چندتا بلاگر دیگه تاریخ رند زایمان کردن خیلی ها میگن پول خودشون بود دلشون میخواست و فلان ولی خدایی پول خودشون بود ؟؟؟؟؟؟؟ اینا حتی سیسمونی بچه رم با تبلیغات  بعد استوری میزارن که اسم بچه رو حدس بزنین 😑😑😑😑😑البته من خودم ۷/۷/۷۷ به دنیا اومدم بصورت اتفاقی لصلانم اونجور نبود خانواده ام پول خرج کنن خخخخ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من یه عکس دیدم بچه هنوز چشم چپش کامل تکمیل نشده بود فقط واسه چشم و همچشمی. من ۹/۹/۶۹ آخه چه گلی به سر دنیا زدم؟ تازه انقد زایمان امروز زیاد بود که دیگه تک و خاص نیست

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

ببین نگین عابدزاده و بقیه بلاگرا حتی پول یک جفت جوراب ندادن برا بچشون.کلللل سیسمونی و حتی خرج خورد و خوراک و ویار حاملگیش از تبلیغ بود

درضمن من امروز انفالوش کردم چون فوق العاده دو رو بود.گفت اصلا برنامه ریزی شده نیس درصورتی ک حتی ساعت ۹ هم زایمان کرد.

اینقد پست و خالی بندن فقط ب فکر پولن

2714
من یه عکس دیدم بچه هنوز چشم چپش کامل تکمیل نشده بود فقط واسه چشم و همچشمی. من ۹/۹/۶۹ آخه چه گلی به س ...

والا پسر عموم توی بخش جراحی بینی دستیارع مسگه به مام دیگه مرخصی ندادن گفتن برای بخیه زدن لازمتون داریم 

موقع عزاداری محرم که میشه میگن پولش باید خرج نیازمندان بشه و هدر میدن اون وقت خرج کردن این همه پول برای یه کار مسخره....   واقعا صد حیف از ما که بجای اینکه خرج کنیم و آموزش ببینیم چطور با بچه رفتار کنیم هوش و خلاقیتش رو پرورش بدیم خرج رند شدن یه عدد تو شناسنامه میکنیم

والا پسر عموم توی بخش جراحی بینی دستیارع مسگه به مام دیگه مرخصی ندادن گفتن برای بخیه زدن لازمتون دار ...

😱یا خود خدا. مردم رسما دیوونه شدن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

نگینه که از یه هفته قبل ساز حال بدی کوک میکرد که کسی بهش شک نکنه یا چیزی نگه 

یهو ساعت ۰۹:۰۹  روز ۹ / ۹ / ۹۹   و ماه ۹ بارداری بچشو به دنیا اورد 

اون ۱۳۰ میلیونم من هزینه کردم 😕😕😕😕😕😒😒

بخیلا 😐😐😐

خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀
2706