2737
2734
عنوان

زایمان ۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موقع عزاداری محرم که میشه میگن پولش باید خرج نیازمندان بشه و هدر میدن اون وقت خرج کردن این همه پول ب ...

واقعا بعد اینا باعث نمیشن بع ماها بگن جهان سومی مطمینم از چندسال دیگه بگن جهان دهمی 

همه زیر پست اخرش بهش توپیدن ک خیلی خالی بندی و دو رو کامنتارو بست

بایدم اینطوری کنه چقدر دروغ چقدر ریا 

باور کن کلی از فالووراش ریخت

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀
2728
نگینه که از یه هفته قبل ساز حال بدی کوک میکرد که کسی بهش شک نکنه یا چیزی نگه  یهو ساعت ۰۹:۰۹ & ...

اگه برام مهم بود میشستم هفته های بارداریشو و ماه هاشو میشماردم ببینم واقعا ۳۸ هفته بوده یا الکی ؟؟؟؟ 

من که امروز دخترم پا ب۹ ماهگی گزاشت دقیقا ۹۹/۹/۹

بعد من بدون هیچ هزینه ای کاملا اتفاقی دخترم ساعت ۹ 

۹۹/۱/۹  ب دنیا اومد ب شوهرم میگم ۱۳۰ م جلویی ها الکی الکی دخترمون تازیخ تولدش لاکچری شد 

بمانداون روز بیمارستان غلغله بود

خدایا شکرت برای داشتن دخترم وپسرم 
2740
من که امروز دخترم پا ب۹ ماهگی گزاشت دقیقا ۹۹/۹/۹ بعد من بدون هیچ هزینه ای کاملا اتفاقی دخترم ساعت ۹ ...

تو بیمارستان خصوصی بودین یا دولتی ؟؟؟؟؟ فکر نکنم خصوصی قبول کنه 

موقع عزاداری محرم که میشه میگن پولش باید خرج نیازمندان بشه و هدر میدن اون وقت خرج کردن این همه پول ب ...

عزیزم این مدل زایمانا از ۸/۸/۸۸ مد شد و مقصرش صدا و سیماس😐چون تولد امام رضا تو اون تاریخ افتاد هی بلدش کردن بقیرم تو فکر انداختن یبارم یادمه یکی از دیالوگای سریال مشق عشق خانم اسکندری با بغض تاریخ ازدواجشو میگه که عدد ۷ مقدسه ما تاریخ۷/۷/۷۷ ازدواج کردیمو فلان.....حتی مردم انقدر جوگیرن که اسم بچشون از سریالای ایرانی در میارن مثلا وقتی سریال ستایش ساخته شد اون سال خیلی از مردم اون اسمو انتخاب کردن😐

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
تو بیمارستان خصوصی بودین یا دولتی ؟؟؟؟؟ فکر نکنم خصوصی قبول کنه 

من اب دورجنینم کم شد سریع سز شدم 

بیمارستان مردم بودم نیمه خصوصی

ب خودم بود فرداش میرفتم خیلی اذیت شدم رسیدگی کم بود دکترا خسته بودن پرستاراک بدتر

خدایا شکرت برای داشتن دخترم وپسرم 
2706