2733
2739
عنوان

ترس بالا رفتن سن!!كيا مثل من از زياد شدن سنشون ميترسن؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1705 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خيلى ترسناكه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

اره و من الان ۲۷ سالمه😐

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2738

من از بالا رفتن سن اطرافیانم خیلی میترسم

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
من الان ۳۰ سالمه .. دوره ی قشنگی دارم.. ولی دلم جوونه . وهمه میگن نمیخوره ۳۰ سالت باشی . انگار ۲۳ سا ...

وای منم مثل شما هستم سی وچهار سالمه ولی روحیه ام ده سال جوونتره شوهرم این اخلاقه رو خیلی دوست داره از نظر من هر چی سن بالاتر میره بیشتر زیبایی های زندگی رو درک میکنی من الان زندگی رو بیشتر می فهمم و این فهم و احساس رو دوست دارم

من قبلا اینجوری بودم اما باور کردم که سن ادم به هر حال میگذره مهم اینه چطور بگذره اگه خوب بگذره تو چهل سالگی هم ۲۰ سال جوون تر میزنی

از زندگیت لذت ببر

حتی اگه پیر شدی شاد و خوشحال باش از اون پیرایی که ادم دلش میخواد پیششون بشینه

هنوزم مثل جوونیشون به خودشون میرسن و میرقصن و ورزش میکنن

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2706