2733
2739
عنوان

ترس بالا رفتن سن!!كيا مثل من از زياد شدن سنشون ميترسن؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1710 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همسنیم ☹

اوهوم اما الان خیلییی از سن بالا و مرگ نمیترسم یعنی بخاطر کرونا مرگو نزدیک میبینم اما فک کنم از ۳۵ به بعد این حالت ترسم بیشتر شه

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
من متولد 10.10.70میشه چند سالم 10دی بیاد من میگم 29 شوهرم میگه 30؟

۲۸ سال و ۱۱ ماهته

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2740

بالارفتن سن چرا باید ترس داشته باشه🤔🤔🤔🤔 مگه قراره چه اتفاق ناگواری توی ۳۰سالگی بیفته! پیری و میانسالی جزئی از زندگیه. مثلا سفید شدن مو خیلی طبیعیه نمیدونم چرا همه از دیدنش ناراحت میشن!

درخواست دوستی قبول نمیکنم 
اوهوم اما الان خیلییی از سن بالا و مرگ نمیترسم یعنی بخاطر کرونا مرگو نزدیک میبینم اما فک کنم از ۳۵ ب ...

نه منم نمیترسم زیادم به مرگ فکر نمیکنم البته نه اینکه به اون دنیا بی تفاوت باشم تا حدودی اون چیزهایی رو که خدا گفته انجام میدم دیگه خدا عاقبتمون رو بخیر کنه فقط افسوس میخورم چرا زودتر بچه نیاوردم 😁

اره اما كلا از سنم ميترسم😭😭😭😭😭😭😭يعنى متاهلم باشم ميترسم نميخوام بالاى ٣٠ بشم😭😭😭😭😭😭

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5255022/۳۰-سالمه-و-میخوام-دو-سال-دیگر-ازدواج-کنم

اینو بخون 

درخواست دوستی از هر جنسیتی   (ممنوع)