2733
2739

به نظر من آوای اسم مهم تر از معنیه. و اسم اگه معنی زشت نداشته باشه کافیه. ما خیلی از هم معانی اسم ها رو نمیدونیم و اصلا نمیریم هم دنبالش چون همش با آوای اسم سر و کار داریم و نزدیک ترین معنی و کلمه ای که برامون تداعی میکنه.

نویان هم قشنگه اما خیلی مردانه به نظر نمیرسه مثل نیکانه. 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی

منم دودل بودم کلا خل شده بودم😁 بین امیرحسین و محمد حسین گیر کرده بودم خدارو شکر شوهرم محمد حسین گرفت وگرنه پشیمون میشدم

گر نگهدار من آنست که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشتباهتون اینه که از دیگران راجع به اسم بچتون نظر میپرسید! همین باعث دو دلی میشه🤦‍♀️

یه اسم که به دل خودت و همسرت میشینه و پرمعنا و خوش آوا هست انتخاب کن به نظر دیگران و اسم مد روز و قدیمی شده و این حرفاهم کاری نداشته باش

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2731

اسمش احد  نه انموقع بین معین احد شک داشتم ولی الان هر لحظه بیشتر لذت میبرم از اسمش مختصر و مفید از  اسمای خدا 

دخترم قبل از بابا مامان احد گفت

تو رفتی پدر   بی خبربی خبر  ، شدم دربدر. ای پدر         ای پدر 

2740

من اسم پسرم محمد پارسا

بعد از دو هفته که سر اسم بچه بحث داشتیم از ثبت احوال زنگ زدن که آقا بیا برای بچه شناسنامه بگیر ،شوهرم فرهاد دوست داشت من محمد الان هم دو اسمه شد و.خودمون محمد صدا میزنیم ولی مدرسه و دوستانش پارسا میگن،هنوز شوهرم ناراحته گاهی با خودم میگم کاش آنقدر یه دنده بازی در نمی آوردم خدایی فرهاد هم قشنگ بود

پسرم 😔

خوبه با اسمش کنار بیا خوبه ک اونم دلش میخاد اسمش از زبون مادرش بشنوه انقدر خودت درگیر نکن با این موضوع اینکع ناراحتی نداره

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
اسم پسرم علی هست عاشق اسمشم

هست از این اسم قشنگ تر؟؟❤❤

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2706