2733
2734
عنوان

99/9/9 چه اتفاقایی براتون افتاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1206 بازدید | 138 پست
فهمیدم دیگه😐 حتی مزه غذاها رو نمیفهمیدم😓 چقد خدا نعمت داده و قد دان نیستیم. ایشاللع همیشه سالم ب ...

مرسی عزیزم همچنین 

خدا این مریضی هارو از همه دور کنه

😋ته دیگ لوبیا پلو(نشون میده زندگی هنوز قشنگیاشو داره😎)😋 یکی از فانتزیام اینه که : یه کهکشان جدید کشف کنم بعد اسمشو بذارم ته دیگ لوبیا پلو   :)) شکمو هم خودتییی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار از همه اینا گذشته

انشالله درست میشه عزیزم

😋ته دیگ لوبیا پلو(نشون میده زندگی هنوز قشنگیاشو داره😎)😋 یکی از فانتزیام اینه که : یه کهکشان جدید کشف کنم بعد اسمشو بذارم ته دیگ لوبیا پلو   :)) شکمو هم خودتییی  
نمی‌دونم ... شاید محبت زیادی از طرف خودم... خیلی بی توجهه بی محبت همیشه اخمو... یه کلمه تو خونه حرف ...

ذهنش از یجای دیگه آشفته‌اس

سعی کن صحبت کنی باهاش

بگو ما احتیاج داریم بهت دوست داریم باهم باشیم ...

2728
ذهنش از یجای دیگه آشفته‌اس سعی کن صحبت کنی باهاش بگو ما احتیاج داریم بهت دوست داریم باهم باشیم ...

خیلی صحبت کردم خیلییی 

جواب من فقط سکوته.... سکوت مطلق

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
منم هستم خوووووو🥺ازم ب عنوان شكمو ياد ميشه

همسرم همیشه حواسش به بشقاب منه

فقط خدا خدا میکنم باشگاها باز بشن برم

اینقدر میترسم چاق بشم

خیلی صحبت کردم خیلییی  جواب من فقط سکوته.... سکوت مطلق

دکتر نمیاد؟

سر یه چیز الکی .کلا دنبال دعوا بودم انگار 😀

خسته نباشی 

الکی زندگیتو تلخ میکنی چرااا 

پاشو برو آشتی کن

2738
ی ساختمون اضافی تو حیاط داشتیم قدیمی بود امروز دیگه ریخت .منم تو حیاط بودم خوب شد رو من نریخت خودشم ...

خب خداروشکر صدمه ندیدی

استفاده‌ای نداشته که

نه خیلی ادعاش میشه

دیگه شوهرته قلقش دستته 

یکاری کن حالش اوکی بشه

خب خداروشکر صدمه ندیدی استفاده‌ای نداشته که

ن استفاده نمیکردیم فقط من توش ی کمد لباس داشتم ک اونم به فنا رفت😅

اگه نظرم با نظرت همخونی نداره ریپ نزن  برخوردم بستگی به ادبت داره🌹🙂

۹۹.۹.۹

و امضای من

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
2706