2737
2734
عنوان

99/9/9 چه اتفاقایی براتون افتاد؟

1206 بازدید | 138 پست

دوستان شاید بعضیا خیلی شاکی باشن و بگن چه فرقی دارع و فلان

اما همه زندگیا پر از تلخی شده 

حتی از اتفاقای ناراحت کننده‌ی کوچک کلی ناله و درد میسازن

پس چرا دلمونو به این چیزای کوچک خوش نکنیم؟؟

از خودتون شروع کنین تا دلتون شاد بشه

امروز دیدم همسرم سرکاره وقتی اومد گفتم بریم پیاده روی 

یه برگ چنار خشک شده خوشگل برداشتم و هدیه کردم بهش اونم سر راه برام گل خرید 

میخوام بگم دلاتونو خودتون شاد کنید منتظر بقیه نباشین 

میخواستم براتون عکس بذارم اما متاسفانه لود نمیشه

😋ته دیگ لوبیا پلو(نشون میده زندگی هنوز قشنگیاشو داره😎)😋 یکی از فانتزیام اینه که : یه کهکشان جدید کشف کنم بعد اسمشو بذارم ته دیگ لوبیا پلو   :)) شکمو هم خودتییی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار زیاد داشتم 

ب تاریخم اعتقاد ندارم 

اما خوشی باش برا همه

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
هیچی‌ نشستم فیلم دیدم

فیلم چی؟

😋ته دیگ لوبیا پلو(نشون میده زندگی هنوز قشنگیاشو داره😎)😋 یکی از فانتزیام اینه که : یه کهکشان جدید کشف کنم بعد اسمشو بذارم ته دیگ لوبیا پلو   :)) شکمو هم خودتییی  

منم عزیزم‌تست بارداریم مثبت شد🤗✋

❤️عزیزم همیشه به یاد داشته باش تو از آنچه باور میکنی جسور تر ، آنچه فکر میکنی قوی تر و بیشتر از آنچه که فکرش را بکنی عزیز و محبوب هستی💜Amirali🦋Rosha💜
2738

امروز رفتم برای مصاحبه کاری..کارش خوب مزایاش خوب حقوقش خوب عالی از پس فردام گفتن بیا...تنها مشکلم اینه خارج از شهره سرویس نداره تو شخرک صنعتیه کتارش یه شهرک مسکونی کوچیک دو دلم برم خونه اجاره کنم تو شهر کوچیک میترسم...۰😥

2706