2737
2739
عنوان

چقدر سخته دو تا بچه.....

| مشاهده متن کامل بحث + 12280 بازدید | 307 پست
نمیدونم والا... کلی خرج کن و وقت بذار اخر سر بره اشغالی.... حالا اگه مدرسه میرفتن یه چیزی

تواین اوضاع مدام برو بیرون تا وسیله بگیری برا کاردستی.دس،بردار هم نیستن

برخی از مردم کشور ،گاهی خیلی عجیب میشوند!⭕ بی هیچ دلیل موجهی از قوم عرب‌ متنفرند امّا با افتخار به امارات و دُبی می‌روند و پیشرفت‌های ظاهری آنها را به رخ می کشند و یا حتی به عامل و منبع خبریشان (مثل اینترنشنال یعنی شبکه وابسته به دربار سعودی) تبدیل میشوند.⭕روزه نمی‌گیرند!👈 ولی دلشان برای ربنای شجریان تنگ شده .⭕ کورکورانه کورش‌پرست‌ و طرفدار پیامبر ایرانی یعنی زرتشت و یا عرفان‌های کاذب و فرقه های جعلی می شوند! امّا در عین حال تعلّقات مذهبی را مانع پیشرفت می‌دانند!⭕ هرچه میخواهند میگویند و حتی مسئولین مملکت را مورد اهانت قرار میدهند و فحش میدهند در عین حال از فقدان آزادی بیان و وجود خفقان در جامعه سخن میگویند!⭕  میگویند مرگ کسی را نخواهید و شعار مرگ برآمریکا...» باعث مشکلات مملکتمان شده ،اما از ترور هموطنشان توسط شقی ترین آدمها ابراز خوشحالی میکنند و یا در برابر آن سکوت خفت بار اختیار میکنند.⭕ سلبریتی هایش دستمزدهای آنچنانی میگیرند و در عین حال به شرایط اقتصادی کشور معترضند و خود را عاشق مملکت و غمخوار محرومین جلوه میدهند.⭕به سفرهای تفریحی در آنتالیا و اروپا و... می روند و سه برابر تولید ناخالص ملی لوازم آرایشی مصرف می‌کنند ولی سفر رایگان اربعین و هزینه کربلا و مکه و غذای نذری را که عمدتا نصیب محرومین می شود ، اجحاف در حق ایتام و مستضعفین میدانند!⭕به متخصص نبودن برخی مسئولین اعتراض دارند و این در حالی است که خودشان را در باب هر موضوع تخصصی و غیرتخصصی و در همه بخش‌ها و تمام عرصه ها صاحب نظر می دانند و بدون مطالعه کافی در هر زمینه ای به خود اجازه اظهارنظر و سخنرانی می دهند و بر صحت و دقت علمی بودن قطعی همه آنها هم اصرار می ورزند.⭕اخبار دستاوردهای علمی دانشمندان و متخصصین کشور و فرزندان خودشان را می بینند و می شنوند و در زندگی‌شان لمس می کنند، اما یا ناجوانمردانه می گویند غیرواقعی و تقلبی است، یا به رغم تحریم‌ها، حقیرانه می گویند از خارج آورده اند و به نام خودشان ثبت کرده اند  و یا حتی با وقاحت تمام می گویند در رژیم گذشته طراحی و تولید و حالا رونمایی شد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چی بگم چهار تا غنچه دارم ،،،خونه آپارتمانی از این ور کرونا اومد نمیشه بیرون بریم کلاس آنلاین دوتا دانش آموز دارم یه ویس نمیشه گوش بدیم یعنی گوشی بدست تمام سوراخای خونه می‌دویدیم تا یه ویس گوش بدیم بس سر و صدا میکنن  

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

خدایا تو این شب عزیز که دارم از پا درد ناله میکنم به زور این دو تا گودزیلاها ی دهه نودی تو خوابوندم برا چشم انتظارهات یکیدو جین بچه بده که سر کولشون بالا رن بلند بگو آمیییییینن

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
2728

من بهش فک میکنم تنم میلرزه😓

خدا سلامتی و توانایی بده بهتون

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
دیگه انقدر اذیتم کردن کوچیکه دوماهشه هى گریه میکرد بزرگه هم ۳سالشه ىکى چسبیده بود به سینه ام ىکى به ...

وای یادم انداختین یه دسشویی نمیشد برم. یه غذا یا چایی نمیتونستم با آرامش بخورم 

2738
شیر خشک نمیخوره مشکلم همینه... همش دادم میدوام و به هبچیم نمیرسم...دو هفته اس جارو نزدم

دخترم ۴ سالهش به همسرم میگه بچه بیاریمم

میگه نه میخام محبتم فقط واسع دخترم باشه.

مطمئن باش دخترتون کمبود محبت داره.چون حواستون دادین به اون کوچیکه.

هر چی اسم زدم تکراری بود😐😐😐😐شدم تنهااااا
وای‌واقعایعنی‌اینقدرسخته‌پسرمن‌هم‌۹سالشه‌ومن‌هم‌باردارم‌پس‌خداکمکمون‌کنه

عزیزم پسرت اذیت نشد از تنهایی؟پشیمون نیستی فاصله سنیشون کمه؟

حکایت بارانی ایست بی امان,اینگونه که من دوست دارمت...

چون داری تمام وقتتو برا اون یکی میزاری دخترت افسرده ترسو عصبی و زود رنج شده 

بهش توجه کن 

وقتی اون یکی خوابه 

برو دخترت بغل کن باهاش حرف بزن و سعی کن.بهش نزدیک بشی 

کلا دوتا بچه خیلی سخته 

خودمم دارم و کلافه ام از دستشون اما باید تحمل کنیم 

ی مدت سخته ی هو بزرگ میشن 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2706