2733
2739
عنوان

چقدر سخته دو تا بچه.....

| مشاهده متن کامل بحث + 12274 بازدید | 307 پست
دعای بهتر نیست بکنی🤕🤕

واسه کی واسه خودم؟

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین چاره کارت اینه خیلیییی به بزرگه محبت کنی بیشتر از قبل جوری که هیچ حسادتی نکنه. خواهش میکنم اشتباه منو نکن. الان دیگه بخاطر کرونا همه دست تنهان. تو که دومی رو اوردی دیگه مدیریت کن عزیزم . بنظرم اتفاقا اروم و صبوری

2731
میمون چیه فرشته ام من😂😂😂😂😂

😂😂😂ن والا میمون خودمی به بابای انترت رفتی🤣

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑
خواهرمم غریبه پسر بزگش کلاس چهارم دومی پسرش دوم یه دختر ۲۰ روزه هم داره قربونش بشم دست تنهاست میگه م ...

من که شبا خواب ندارم... صبح زود بیدار میشم خونه مرتب میکنم... صبحانه ناهار اماده میکنم... کلاس انلاین گسرم شروع میشه تا سه ساعت ادامه داره.... بعدش هم تکالیفش.... دوباره میبینم معلمش کلی نقاشی و کاردستی و فطلم گذاشته همین بذناممه تا شب... مابین اینا یه دستم پیش پسر کوچیکمم قربونش برم ارومه... ولی بچه مواظبت میخواد دیگه..... یه دستم تو کارای خونه.... اصلا نمیفهمم کی شب میشه کی صبح میشه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
یه کم برا کارات برنامه ریزی کن وغذا زیاد بزار نخوای نهار درست کنی برا بزرگه وقتی تو کارا کمکت میکنه ...

شیر خشک نمیخوره مشکلم همینه... همش دادم میدوام و به هبچیم نمیرسم...دو هفته اس جارو نزدم

2738
پنج ماهه دخترم تو اتاقش نرفته دیگه...زیر تخمون مچاله یه جای کوچیک میخوابه...یه هیچ صراطی مستقیم نمیش ...

من دخترام شیر به شیرن.درسته یه سال اول خیلی اذیت شدم ولی خداروشکر بعدش باهم همبازی شدن الانم یکی هفت ونیم سالشه یکیرشش،ساله.کلا باهم مشغولن.

برخی از مردم کشور ،گاهی خیلی عجیب میشوند!⭕ بی هیچ دلیل موجهی از قوم عرب‌ متنفرند امّا با افتخار به امارات و دُبی می‌روند و پیشرفت‌های ظاهری آنها را به رخ می کشند و یا حتی به عامل و منبع خبریشان (مثل اینترنشنال یعنی شبکه وابسته به دربار سعودی) تبدیل میشوند.⭕روزه نمی‌گیرند!👈 ولی دلشان برای ربنای شجریان تنگ شده .⭕ کورکورانه کورش‌پرست‌ و طرفدار پیامبر ایرانی یعنی زرتشت و یا عرفان‌های کاذب و فرقه های جعلی می شوند! امّا در عین حال تعلّقات مذهبی را مانع پیشرفت می‌دانند!⭕ هرچه میخواهند میگویند و حتی مسئولین مملکت را مورد اهانت قرار میدهند و فحش میدهند در عین حال از فقدان آزادی بیان و وجود خفقان در جامعه سخن میگویند!⭕  میگویند مرگ کسی را نخواهید و شعار مرگ برآمریکا...» باعث مشکلات مملکتمان شده ،اما از ترور هموطنشان توسط شقی ترین آدمها ابراز خوشحالی میکنند و یا در برابر آن سکوت خفت بار اختیار میکنند.⭕ سلبریتی هایش دستمزدهای آنچنانی میگیرند و در عین حال به شرایط اقتصادی کشور معترضند و خود را عاشق مملکت و غمخوار محرومین جلوه میدهند.⭕به سفرهای تفریحی در آنتالیا و اروپا و... می روند و سه برابر تولید ناخالص ملی لوازم آرایشی مصرف می‌کنند ولی سفر رایگان اربعین و هزینه کربلا و مکه و غذای نذری را که عمدتا نصیب محرومین می شود ، اجحاف در حق ایتام و مستضعفین میدانند!⭕به متخصص نبودن برخی مسئولین اعتراض دارند و این در حالی است که خودشان را در باب هر موضوع تخصصی و غیرتخصصی و در همه بخش‌ها و تمام عرصه ها صاحب نظر می دانند و بدون مطالعه کافی در هر زمینه ای به خود اجازه اظهارنظر و سخنرانی می دهند و بر صحت و دقت علمی بودن قطعی همه آنها هم اصرار می ورزند.⭕اخبار دستاوردهای علمی دانشمندان و متخصصین کشور و فرزندان خودشان را می بینند و می شنوند و در زندگی‌شان لمس می کنند، اما یا ناجوانمردانه می گویند غیرواقعی و تقلبی است، یا به رغم تحریم‌ها، حقیرانه می گویند از خارج آورده اند و به نام خودشان ثبت کرده اند  و یا حتی با وقاحت تمام می گویند در رژیم گذشته طراحی و تولید و حالا رونمایی شد.

منم دخترم ۵ ساله و پسرم نه ساله ای 

همه ی این دغدغه ها و کلاس آنلاین و... رو دارم 

ولی دلم برای بچه هام میسوزه توی یه وجب جا تو آپارتمان 

نه میشه جایی بریم تو کرونا نه مهمونی نه تفریح ...نه حتی مدرسه و مهد که چهار تا همسن خودشونو ببینن.. هیچ ..

گناه دارن 

حالا ما بزرگیم می‌تونیم تحمل کنیم بچه ها چی.. 

برای همین بیشتر سعی میکنم باهاشون وقت بگذرونم بازی کنم و.. 

گور بابای کار خونه واللا

منو بگو بزرگم سه سالشه این یکی یه ماهه روزی یبار گریه میکنم

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
پنج ماهه دخترم تو اتاقش نرفته دیگه...زیر تخمون مچاله یه جای کوچیک میخوابه...یه هیچ صراطی مستقیم نمیش ...

بببین ناخوداآگاه بین بچه ها فرق گذاشتین 

پدرش اول سر کار اومد خونه سراغ دختر بگیره بعد بره سراغ کوچیکه.

موقعی که شیر میدی از بچه گی هاش براش تعریف کن.

پیش هیچ کس حتی پشت سرش نگو اذیت میکنه بزرگه بگو کمک حالمه 

یکم از مسئولیت های بچه کوچیک رو بده بهش مثلا جورابشو بیار و...

پیشش بگین این کوچولو هم بزرگ شه اخلاقش مثل تو شه دیگه چی از خدا می خواییم.

حتی را دخترت صحبت کن بغلش بگیر بهش بگو ما تو دو چون بچه ی اولمون بودی حتی بیشتر از این توجه میکردیم ولی کلا بچه کوچیک توجه میخواد و ازت ممنونم که بهم کمک میکنی و به زبون ساده بگو هردوتون رو خیلی دوست دارم 

منم دوقلوهام خیلی کم خواب هستن اذیت زیاد دارن امروز پریود شدم از درد به خودم میپیچیدم هیچ کسی نبود به فریادم برسه چقدر عصبی بودم امروز چقد گریه کردم وای خدایا اینا رو زودتری بزرگ کن

مامان دوقلوها هستم😍😍

خدایا برامنم نی نی بده که هرلحظه شیرش بدم خدای بزرگم امروز واقعا دلم شکست ی نیم نگاهی کنی کافیه😭😭😭

مامان کاش میشد صدات کنم صدام برسه بهت یبار دیگه بگی جاااانم؟؟💔 مطمعنم هرجا هستی جات از اینجا بهتره پس مامان منو فراموش نکن برام دعاکن مثل تو صبور باشم فرشته ی من😭🖤
2706