2737
2739

یک سال پیش با هم آشنا شدیم. هردومون دانشجوی فوق لیسانسیم و هم دانشگاهی هستیم. چت میکنیم، تلفنی حرف میزنیم و میریم بیرون. رابطه جنسی نداشتیم. بهم دست نزده هیچوقت، فقط وقتی میریم بیرون دست همو میگیریم.خیلی از معیارهای منو داره ولی متاسفانه خیلی بهش وابسته شدم. دو سه ماه پیش بهم گفت قصد ازدواج ندارم. ولی بهم میگه دوستت دارم برام گل میخره مناسبتای مختلف برام کادو میخره. اکثرا اون میگه همو ببینیم و وقتی با همیم واقعا حالمون خوبه. نمیدونم چیکار کنم بهش وابسته م و دوستش دارم😢 ولی از طرفی از اینده هم میترسم. از نظر مالی و استقلال از هم سن وسالای خودش خیلی جلوتره. دوتا برادر بزرگتر از خودشم که یکیشون استاد دانشگاهه و از نظر مالی مشکلی نداره ازدواج نکردن.

💜این رو بفرست براش😂

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا به عنوان یک دوست کع حالشو خوب میکنه باهاتون میخواد باشع... 

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
2742
2740
یعنی چی؟🤔

قلب بنفش اشاره به تمایلات جنسی داره🙊😂

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈
خدا کمکت کنه چه حوصله ای داری دمت گرم من اگه بودم همون اول که میگفت قصد ازدواج ندارم ولش میکردم بهتر ...

میترسم از دستش بدم حتی گاهی اوقات وقتی به این که در اینده ممکنه نباشه فکر میکنم حالم خیلی بد میشه و گریه میکنم

خب وقتی قصدش ازدواج نیست خودتو معطل نکن. 

کادو می‌خره برات و بهت محبت میکنه و اینجوری نگهت میداره تو رابطه ای که معلوم نیست آخرش چیه. چون اگه ترکت کنه تو آسیب میبینی نه اون. خودتو راحت کن که خدای نکرده چند سال دیگه نیایی تاپیک بزنی از شکست عشقی بگی

2706