2752
2734

منم خونم ۶۰متره 

الان دیگ خونه هاخیلی بزرگ‌نیس

توپذیرایی فقط/ی دس مبل بزار تی وی ومثلاجاکفشی کلا سعی کن شلوغ نباشه 

هرچی خلوت تر بهتر

الهی خدا ب هممون سلامتی بده و دله خوش😍😍 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عشششششق کردم با کامنتت شما دقیقا داری زندگی میکنی نه روزمرگی امیدوارم بزززززودی زود خدا به اندازه ...

عزیزم مرسی🙏💐همیشه از خدا خواستم هوای همه رو داشته باشه

مرسی شما انقدر مهربونی🙏🌹

خدا به زندگی همه برکت و فراوانی بده همیشه دوس دارم همه داشته باشن منم داشته باشم 

بدم میاد دل یکی بسوزه

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
نه اتفاقا چون هیچی جا نداری مجبوری بگردی یه جا پیدا کنی بچپونی خونه بزرگ خیلی خوبه خداییش پر از نو ...

من هیچ وسیله اضافی رو نگهداری نمیکردم تا میدیدم لازمش نداریم میدادم بیرون

شکی نیس ک خونه بزرگ بهتره ولی وقتی شرایط ایجاب میکنه باید کنار اومد

ما از کوچکترین جای خونه ام استفاده کرده بودیم برا گذاشتن وسایل

2731
من هیچ وسیله اضافی رو نگهداری نمیکردم تا میدیدم لازمش نداریم میدادم بیرون شکی نیس ک خونه بزرگ بهتره ...

از مهمترین مشکلات جاروبرقی هست

هرجا میذاری تو چشه😂

و منی که در منزل 35 متر بنا خوشحال و شادم😂

داریم مگ؟

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
اگه یبار مستاجربودمث من پول اجاره نداشت صاحب خونه مینداخت بیرون اون موقع هم این حرفارو میگفت یان

نمیگم این جمله دروغه بده

میگم چرا باید شرایط بد باشه متل شما باشه اینطور براس پیش بیاد که خونه 35 متری بگن خداروشکر

من که خداروشکر میکنم این بین من و خدا

ولی بین من و جامعه و من و بالا دستیا این اصلا منطقی نیست و اصلا خوب نیست

نمیگم این جمله دروغه بده میگم چرا باید شرایط بد باشه متل شما باشه اینطور براس پیش بیاد که خونه 35 م ...

هرکسی  یجوری زندگی میکنه و وطرزفکرشون یجوریه خداان شالله ب همه بهترین ها نصیب کنه بااحترام