2737
2739

سلام.

من منتظرم پریود شم تا برم وارد سیکل آی وی اف شم.

کسی هست شرایط مشابهی داشته باشه و باهم راجع بهش صحبت کنیم؟

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا مث خودتم  پنج روز تا پریودم مونده برم

بسلاامتی‌

شما این ماه دارو مصرف کردی؟

به من استرادیول داد که از روز ۱۷ پریود روزی ۲ تا بخورم‌ چهارشنبه تموم میشه

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
2728
میشه بگید هزینش چقدر میشه ؟

والا هنوز واردش نشدم دوستم. ولی قصد دار ریز به ریز با جزییات بنویسم. 

میگن مراکز دولتی خیلی ارزون در میاد

بسلاامتی‌ شما این ماه دارو مصرف کردی؟ به من استرادیول داد که از روز ۱۷ پریود روزی ۲ تا بخورم‌ چهار ...

نه هنوز هیچی نداد ماه قبل بعد پاکیم رفتم پاپ اسمیر و آزمایش برای خودمو همسرم نوشت دیروز جوابشون رسید باید ببرم...

زنگ زدم مرکز گفتم بیام گفت دومین روز پریود بیا آمپولارو شروع کنیم( چون آزمایشای خودم خوب بودن شوهرم مشکل داره ) 

2740
والا هنوز واردش نشدم دوستم. ولی قصد دار ریز به ریز با جزییات بنویسم.  میگن مراکز دولتی خیلی ار ...

خداوند انشاالله هم به شما و هم به اونایی که منتظر نی نی هستن یه کوچولوی سالم و خوشگل بده .من خودم 2 تا دارم خدا رو شکر ولی 10 سال پیش قرار بود ای وی اف کنم که خداوند خودش بدون هیچ دارویی بهم  بچه داد 

نه هنوز هیچی نداد ماه قبل بعد پاکیم رفتم پاپ اسمیر و آزمایش برای خودمو همسرم نوشت دیروز جوابشون رسید ...

مرکز ابن سینا قراره بری؟

پیش کدوم دکتر؟

ماهم مشکل خاصی نداریم ولی ۲ ساله که نشده

یه کم من تنبلی دارم و شوهرمم یه کم مورفولوژیش کمه

یه بار ای یو ای کردیم نشد

منم 2ماهه هقب میافته نمیشه برم قرار بود این ماه 6ام برم سونو دارو بگیرم ک مریض شدم علائم کرونا دارم ...

اخی الان بهتری؟

ایشالا بزودی بتونی بری

کدوم مرکز میری؟ دکترت کیه؟

مشکلتون چی بوده؟

خداوند انشاالله هم به شما و هم به اونایی که منتظر نی نی هستن یه کوچولوی سالم و خوشگل بده .من خ ...

اخییی چقد اینجوری کیف میده

خدا حفظشون کنه

دقیقا مشکلامونم مثل همه عزیزم😁😁😁 نه من کرمانشاهم تو معتضدی میخوام انجام بدم

من تهرانم. 

البته سر ای یو ای فهمید که دهاته رحمم هم تنگه گفت قبلش باید بیای با هیستروسکوپی اونم باز کنیم

هر مرحله ای رفتی بیا بگوووو