2737
2734
عنوان

اولین رابطه خیلی درد داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 222847 بازدید | 248 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

و البته تست هامو خوب میزنم

الان دقیقا چه ربطی داشت.؟ازدواج کردن درس خوندن پیشرفت کردن؟مگه ازدواج بااون دوتا منافاتی داره؟اتفاقا وقتی ادم ازدواج میکنه وبه ارامش میرسه بیشتر پیشرفت میکنه.کی گفته هرمردی مثل اقا بالاسرها رفتارمیکنه؟

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
2742
الان دقیقا چه ربطی داشت.؟ازدواج کردن درس خوندن پیشرفت کردن؟مگه ازدواج بااون دوتا منافاتی داره؟اتفاقا ...

من اینو میگم😊تاحالا هیچ مردی رو ندیدم ک اقا بالاسر نباشه ، حتی بازیگرا ، حتی جانی دپ هم با امبرد هرد اینطور بود ، 😊😊😊😊من از پسرا ، مردا و ازدواج بدم میاد😊از رابطه هم بدم میاد😊

😐😐😂😂😂😂

مطمئنم ۱۰سال دیگه به این افکار خودت میخندی درس‌خوندن هیچ منافاتی با ازدواج کردن ندارن حتی باعث پیشرفت هم میشه .کم زن و شوهر های پزشک نیستن که کاملا موفق بودن ‌.

من اینو میگم😊تاحالا هیچ مردی رو ندیدم ک اقا بالاسر نباشه ، حتی بازیگرا ، حتی جانی دپ هم با امبرد هر ...

ولی من یکیشودارم.تشویقم میکنه به درس خوندن به تموم کردن کتابم وچاپش کردن.چون شماندیدی معنیش این نیس که وجود نداره

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
مطمئنم ۱۰سال دیگه به این افکار خودت میخندی درس‌خوندن هیچ منافاتی با ازدواج کردن ندارن حتی باعث پیشرف ...

نمیخندم ، اتفاقا ده سال دیه به خودم افتخار میکنم ک به هیچکس ندادم تا زندگی خودمو خراب کنم ، ده سال دیه به خودم افتخار میکنم چون ک همش درس میخوندم و فکر و ذکرم درس بود ، خودتم میدونی ک درس خوندن بهترین کاره 

2740
ولی من یکیشودارم.تشویقم میکنه به درس خوندن به تموم کردن کتابم وچاپش کردن.چون شماندیدی معنیش این نیس ...

باشع وجود دارع ، اصلا شاید ازین خوبا ک شما داری خواستگار منم بشه ، ولی مشکل اینجاست از همه چی پسرا بدم میاد ، از همه چیشون، از جمله دختر بازیشون و لاشی بازیاشون ، و خیلی رفتاراشون

باشع وجود دارع ، اصلا شاید ازین خوبا ک شما داری خواستگار منم بشه ، ولی مشکل اینجاست از همه چی پسرا ب ...

همه پسرا دخترباز ولاشی نیستن.همونجور که درس خوندن وپیشرفت کردن براادمی نیازه.ازدواج خوب هم نیازه.ماهم درس خوندیم وپیشرفت کردیم هم ازدواج کردیم.اینکه شما ازمردجماعت بدتون میاد بحث دیگه اس.اینم ریشه روانشناسی داره که باید بررسی بشه.وگرنه هیچ ادم عادی وسالمی از نیازی که خدا براش قرار داده بدش نمیاد.شاید از بچگی چیزی دیدین یاتو خونوادتون پسری بوده بااون مشخصاتی که گفتین

نمیخندم ، اتفاقا ده سال دیه به خودم افتخار میکنم ک به هیچکس ندادم تا زندگی خودمو خراب کنم ، ده سال د ...

من دیگه حرفی نمی‌زنم ولی این راهی رو که تو داری میری ما جزوه کردیم .اینقدر یه دنده نباش .وقتی کلی آدم داره نصیحتت می‌کنه پس یکم بهش فکر کن .مطالعه که داشته باشی همه چی بهتر میشه ایشالا بعد کنکور فرصت پیدا میکنی و وارد جامعه میشی و دیدت بهتر میشه .

همه پسرا دخترباز ولاشی نیستن.همونجور که درس خوندن وپیشرفت کردن براادمی نیازه.ازدواج خوب هم نیازه.ماه ...

میدونی چرا اینطور فکر میکنم؟ چون مامانم بهم میگه ، میدونی چی گفت؟ گفت مردا دکتر باشن ، مهندس باشن ، کارگر باشن ، پروفسور باشن ، اخوند باشه ، هرچی باشه و هرچقدرم دختربازی کرده باشه میخواد بازم دختربازی کنه ، میخواد بازم دست بزنه ب دخترا ، من هودم و مامانم و بابام این فکرو میکنیم ، قبول ک اگه مامان بابات اینطور فکر میکردن توام اینطوری فکر میکردی ،البته من به خودم میبالم ک ب جنس مخالفم احتیاجی ندارم ، به خودم میبالم و مث همه نیستم و کاریو میکنم ک درسته!!!!

من دیگه حرفی نمی‌زنم ولی این راهی رو که تو داری میری ما جزوه کردیم .اینقدر یه دنده نباش .وقتی کلی آد ...

مامانم و بابام و خواهرم این فکرو میکنن ک پسرا بدن و رابطه هییچ نفعی برای هیچکدوم از جنس نداره ، ز گهواره تا گور دانش بجوی!!!دانش همه چی میکنتت(یعنی وقتی دانش داشته باشی میتونی همه کار کنی😐)و من خوشم نمیاد ، هرچی هم بگین عقیده ای ک از ۹ سالگی داشتم رو عوض نمیکنمم😊

میدونی چرا اینطور فکر میکنم؟ چون مامانم بهم میگه ، میدونی چی گفت؟ گفت مردا دکتر باشن ، مهندس باشن ، ...

دیدی گفتم

از بچگی این ذهنیتو برات ساختن.ولی این واقعیت نداره.خوب حالا میگیم شما درس خوندی تااخر.اصلا پروفسور شدین.بعدش چی.ان شاالله خدا پدرمادرتو تا صدواندی سال حفظ کنه بالاخره که اونا مارو تنها میزارن.خواهربرادرتم میرن سر زندی خودشون.تنهایی تو این دنیا میخوای چه کنی؟

2706