2737
2739
عنوان

اولین رابطه خیلی درد داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 220743 بازدید | 248 پست
دیدی گفتم از بچگی این ذهنیتو برات ساختن.ولی این واقعیت نداره.خوب حالا میگیم شما درس خوندی تااخر.اصل ...

من به هیچکس احتیاجی ندارم ، ولی ، از وقتی ۴ ساله بودم یعنی خیل خیلی کوچیک بودم ، علاقه ی خیلی شدیدی به رفیقام داشتم هنوزم دارم،یعنی حاضرم حونمو برا اکیپم بدم ، با اکیپم میمونم تا وقتی ک اونا ازدواج کنن(اونا هم مث منن دقیقا حرفاشون مث منه)احتمالا اونا هم ازدواج نمیکنن، خب اگه تنها موندم ، چیکار میکنم؟ سوال خوبیه!من میخوام یکی مث انیشتین شم ، انقدر بزرگ و با فکر شم که فقط و فقط کارم کشف کردم چیزای جدید باشه ، میدونی میخوام کل زندگیم به علم فکر کنم ، پشیمون نمیشم چون خیلی خوشم میاد از درس و علم ، انقدر خودمو غرق توی یادگرفتن و درس خوندن میکنم ک به هیچکس احتیاجی نداشته باشم ،تامام

من به هیچکس احتیاجی ندارم ، ولی ، از وقتی ۴ ساله بودم یعنی خیل خیلی کوچیک بودم ، علاقه ی خیلی شدیدی ...

هرجورمایلی.ان شاالله موفق باشی.ولی وقتی میل جنسیت فوران کرد وذهنتو مشغول کرد اونوقت میفهمی اونم یه نیازه مثا اب وغذا که اگر رفع نشه نمیتونی ذهنتو متمرکز کنی.توانسانی ربات که نیستی.مگراینکه میل جنسیت کلا سرکب شده باشه که این خودش نوعی مشکله.بهرحال برات ارزوی موفقیت میکنم

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرجورمایلی.ان شاالله موفق باشی.ولی وقتی میل جنسیت فوران کرد وذهنتو مشغول کرد اونوقت میفهمی اونم یه ن ...

مرسی عزیزم ، ولی بهتره شما به فکر خودت باشی ، هیچوقت دوست ندارم بدم و رابطه داشته باشم ، خدافض😊

2728
والا به خدا . هنوز ۱۹سالشه وارد جامعه نشده 

کلا بااعتقادات اشتباه بزرگ شده.البته مقصر نوع فرهنگ ونگاه جامعه ما هم هست.رالطه جنسی یک نیاز مثل اب و غذا وبقیه نیازهای دیگه انسانه.متاسفانه بعضی خونواده ها ازش یک چیز بد میسازن

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
الان دقیقا چه ربطی داشت.؟ازدواج کردن درس خوندن پیشرفت کردن؟مگه ازدواج بااون دوتا منافاتی داره؟اتفاقا ...

میخواد بگه من خیلی کول و خفنم😂

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
میخواد بگه من خیلی کول و خفنم😂

اصطلاح خیلی زشتی هم بکار میبرن.چیزی که خداوند قرارداده رو موندم چرا بنده حرام میدونه

به شناختن و عدم شناخت نیست . متاسفانه بین کاربرای این سایت بعضا آقا ، نوجوان و .... هستند بهتره بیشت ...

اینجادبرای خانم ها است حالا اگه اقایی‌ وارد شده و شاهد لحث های ماست .  ما مرتکب اشتباهی نشدیم

و اینکه موضوعی که استارتر مطرح کرده اصلا چیزه زشت و خجالت اوری نیست به خصوص اینکه اینجا همه چیز مجازیه و کسی کسی نمیشناسه.

و اینکه استارتر قطعا خوش جوانب سنجیده و تاپیک زده

2740