2737
2734
عنوان

اولین رابطه خیلی درد داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 220724 بازدید | 248 پست
زنو شوهرن اشکالش کجاست؟

ن ببین از نظر شرعی و عرفی من کاری ندارم 

اشکالش کاملا ثابت شده هستش و از نظر روانشناسی درست نیست

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست عزیزم  رابطه داشتن توی دوران عقد و نامزدی خیلیییییی اشتباهه اینو من نمیگم اکثر روانشناس ه ...

چه اشکالی داره؟

آخه روانشناسام خیلی حرفاشون به نظرم الکیه

رابطه یه نیازه هم برای زن هم مرد

حداقل لذتشو تجربه کنه بدنشو بشناسه

اگر هم مسئله جدا شدن و این حرفاس که آدم خب تو ازدواجم ممکنه جدا شه،دلیل نداره رابطه نداشته باشه که

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
من عقدم هنوز نداشتم یه بار تا لب مرز رفتیم بهم گف ت ن گ کی بودی تو     گفتم تنگ مادرته و ک ...

خخخخخ خیلی  خوبین شمااا🤣🤣🤣🤣🤣🤣

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
2728
ن ببین از نظر شرعی و عرفی من کاری ندارم  اشکالش کاملا ثابت شده هستش و از نظر روانشناسی درست نی ...

روانشناسی😕

بعدن اگه طرف سرد شد همون روانشناسی میاد جواب بده

اسم کاربریم محمدعلی اسم پســرمه❤اشتباه تایپ شد نتونستم درستش کنم😤
2740
ن ببین از نظر شرعی و عرفی من کاری ندارم  اشکالش کاملا ثابت شده هستش و از نظر روانشناسی درست نی ...

شوهر منکه داشت روانی میشد بعد سه ماه بخاطر پافشاری من کلا عصبی بود گوشه گیر غذا نمیخورد حتی خخخ دیگه واقعا مجبور شدم🤐

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
روانشناسی😕 بعدن اگه طرف سرد شد همون روانشناسی میاد جواب بده

یکی از دلایل سردی توی دوران عقد همین رابطه داشتن هستش(البته نه برای همه ولی توی درصد بالایی از مردا صدق میکنه این موضوع)

البته بستگی به فرهنگ های متفاوت هم داره و ممکنه روحیات مختلف باشه ولی من دارم میگم درصد بالایی اینطور هستن

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2706